Окупанти зберігають боєприпаси у вантажівках поблизу Луганська — Гайдай

Окупанти зберігають боєприпаси у вантажівках поблизу Луганська — Гайдай

Окупанти зберігають боєприпаси у вантажівках поблизу Луганська — Гайдай
Фото: Сергій Гайдай/Telegram

Після черги вибухів на складах з боєприпасами в окупованих містах Луганщини російські окупанти зберігають снаряди у вантажівках поблизу Луганська.

Про це розказав голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Такі черги з фур зі снарядами вишиковували біля Луганська, понад 10 кілометрів і далі по дві, по три фури підвозити ближче до фронту, а далі перевантажували вже у військові вантажівки. Це все ускладнює ведення бойових дій і тримання оборони по всій лінії фронту", — розказав він.

Також Гайдай зазначив, що метою українських військових під час роботи "в тилу" окупантів на Луганщині повинен стати так званий "снарядний голод".

"Краще за все, щоб результатом цього став так званий "снарядний голод" у ворога. Тобто коли вони не зможуть своєчасно постійно підвозити боєкомплекти для своєї артилерії. А ми бачили, як розривається цей логістичний ланцюжок після вибухів на їх складах", — сказав Гайдай.

Що відомо про ситуацію на окупованій Луганщині

  • Вночі 22 січня в окупованій Кадіївці пролунав вибух у профілакторії машинобудівного заводу, в якому російські окупанти облаштували шпиталь.
  • В населених пунктах окупованої Луганщини почали роздавати повістки працівникам комунальних підприємств та лісгоспів
  • Понад 300 поранених російських військових знаходяться на лікуванні у хірургічному відділені міської лікарні окупованого з 2022 року Старобільська Луганської області.
  • В окупованому з 2014 року Антрациті Луганської області закрили пологовий будинок, а жінок вивезли до Луганська.
  • У Новосвітлівці на Луганщині, в місцевій лікарні знаходяться понад 200 поранених окупантів.
  • На Луганщині в окупованому Первомайську на базі ліцею організували шпиталь, де лікують поранених під Бахмутом російських військовослужбовців.
  • В окупованому з 2014 року Луганську росіяни переобладнали один із корпусів пологового будинку під військовий шпиталь.
  • Більшість місць у палатах медичних установ "ЛНР" відвели під надання допомоги пораненим російським військовим. У Новопскові військовий шпиталь влаштували у пологовому відділенні.
  • У лікарнях окупованої території Луганської області не приймають цивільних, цю інформацію, повідомлену обласною військовою адміністрацією, підтвердили Суспільному жителі, які лишаються у захоплених Росією містах.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок