Запорізький борець Парвіз Насібов виборов бронзу на змаганнях у Франції

Українська команда на змаганнях в Ніцці. Парвіз Насібов - перший зліва у нижньому ряду. фото: borba.com.ua Федерація Греко-римської Боротьби України/Greco-roman Wrestling in Ukraine

Запорізький спортсмен Парвіз Насібов виборов бронзову медаль у Франції, на 47-му міжнародному турнірі з греко-римської боротьби присвяченому пам'яті Олімпійського чемпіона Анрі Деглана.

Про це повідомив Суспільному президент міської федерації греко-римської боротьби Валерій Смирнов.

Загалом Україну в Ніцці представляли 15 спортсменів, серед яких був і Насібов, срібний призер Олімпіади в Токіо. У ваговій категорії до 67 кг запоріжець здобув 4 перемоги та поступився лише за вихід у фінал французькому борцю вірменського походження Тиграну Галустяну,

Для Насібова турнір у Франції став першими змаганням міжнародному рівні у новому році. У вересні минулого року він здобув титул чемпіона світу серед студентів у Туреччині.

У загальнокомандному заліку синьо-жовті з показником 295 балів зайняли перше місце. На 110 балів Україна випередила збірну Франції. Трійку лідерів замкнули грузини в активі яких 148 очок.