Роботине перебуває під контролем українських захисників — Плетенчук

Роботине перебуває під контролем українських захисників — Плетенчук

Роботине перебуває під контролем України — Сили оборони півдня
Село Роботине Запорізької області. Скриншот з відео 65 окремої механізованої бригади ЗСУ

Село Роботине Запорізької області перебуває під контролем Сил оборони України. Поблизу населеного пункту відбуваються постійні бойові дії, втім армія РФ успіху в штурмі немає.

Про це сьогодні, 15 травня, у коментарі кореспондентам Суспільного повідомив речник Сил оборони Півдня України Дмитро Плетенчук.

За словами Дмитра Плетенчука, армія РФ періодично влаштовує знімання пропагандистських відео з нібито захопленням села Роботине зі встановленням російського прапора:

"Інформація щодо нібито захоплення населеного пункту Роботине армією РФ не відповідає дійсності. Російські інформаційні війська періодично влаштовують подібні провокації. Для цього вони організовують перформанси в зоні бойових дій зі встановленням держпрапора РФ. На околиці, наприклад, і після цього вони зазвичай гинуть".

Також у Генштабі ЗСУ зазначили, що від початку доби армія РФ здійснила 15 безрезультатних атак поблизу населених пунктів Роботине на Запоріжжі та Старомайорське на Донеччині.

Раніше Суспільне повідомляло, що Сили оборони спростували заяву депутата Запорізької облради про захоплення села Роботине армією РФ у квітні 2024 року.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок