Запоріжанка Анастасія Манєвська здобула три бронзи на Кубку світу з важкої атлетики

Анастасія Манєвська на помості Кубку світу з важкої атлетики у Таїланді. Фото: Федерація важкої атлетики України

Запоріжанка Анастасія Манєвська здобула три бронзові нагороди на Кубку світу з важкої атлетики, що фінішував у Таїланді. Спортсменка увійшла до трійки призерок у ваговій категорії до 87 кг.

Про це повідомляє Федерація важкої атлетики України та Національний олімпійський комітет України.

У ривку чинна срібна призерка Європи зуміла підняти 105 кг. У цій дисципліні попереду Анастасії фінішували чемпіонка світу-2022 Зольфрід Коанди і представниця Північної Кореї Кім Ин Джу. У поштовху запоріжанка Анастасія Манєвська стала єдиною учасницею, яка виконала три вдалі спроби: 124, 126 та 129 кг. У сумі двоборства спортсменка показала – 234 кг, таким чином здобув третю для збірної бронзову нагороду.

Анастасія Манєвська на Кубку світу з важкої атлетики у Таїланді, важкоатлетка із Запоріжжя
Анастасія Манєвська під час церемонії нагородження Кубку світу з важкої атлетики у Таїланді. Фото: Федерація важкої атлетики України
"Історичний факт для Запорізького регіону, а саме для важкої атлетики! Три бронзові нагороди Кубку світу з важкої атлетики 2024 року – це перші нагороди світового рівня за роки незалежності України які отримали Запорізьку прописку", – зазначив тренер Анастасії заслужений тренер України Анатолій Орлов.