Миколаївець збирається побити світовий рекорд росіянина з набиття тату в режимі нон-стоп

Миколаївець збирається побити світовий рекорд росіянина з набиття тату в режимі нон-стоп

Миколаївець збирається побити світовий рекорд росіянина з набиття тату в режимі нон-стоп
Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

"Перемогти не тільки на війні, але й в Книзі Гіннеса" — миколаївський майстер Денис Архипов хоче встановити світовий рекорд. Чоловік планує протягом понад 62-х годин безперервно та безкоштовно робити татуювання іншим людям. З приготуванням робочого місця йому допомагає помічниця, при відключенні електропостачання працюватиме генератор. Під час трансляції марафону в соцмережах збиратимуть гроші на потреби українських військових.

Про це повідомляють кореспонденти Суспільного.

Денис займається татуюванням шість років. Чоловік каже, що давно мріяв встановити світовий рекорд з найдовшого сеансу тату в режимі нон-стоп. Вирішив, що День Соборності України — найкраща можливість для старту більш ніж 62-годинного марафону.

"Цей рекорд встановив росіянин. Мотивацією першою було, щоб побити цей рекорд, щоб росіянам нічого не належало. Бо вони цього недостойні. А друге те, що звернулися до нас хлопці з 79-ї бригади, їм потрібні пікапи", — розповів Денис Архипов.

Волонтери в соцмережах опублікували інформацію про збір на потреби українських військових. Водночас тату Денис буде набивати безкоштовно. Попередньо сформовані списки учасників та графік.

Відкрив марафон 22 січня о 18:12 один з ініціаторів — Ростислав. Йому набивають на руці сім'ю левів. Чоловік розповідає про те, як відбирають охочих.

"Перевага надавалася людям з великими татуюваннями, щоб не було потоку людей. Тому що комендантська година, вимкнення світла. Тобто прийшла людина, повністю рукав забила собі, і на це пішло п'ять-шість годин. Трансляція проходить на TikTok і в YouTube. Хто найбільше задонатить — буде подарунок від ЗСУ", — розповів ініціатор заходу Ростислав Перевязко.

За процесом спостерігає уповноважена представниця Книги Рекордів України Анна Сафронова. За її словами, щогодини тату-майстру буде надаватися перерва на п'ять хвилин.

"Книга Рекордів України передала мені повноваження, тому що члени не змогли приїхати до Миколаєва. Я буду фіксувати все, що буде проходити на початку і наприкінці. Інший час я спостерігатиму за трансляцією", — говорить Анна Сафронова.

майстер
Помічниця слідкує за роботою майстра. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

Після фіксації завершення марафону відео буде надіслано на електронну пошту Книги Рекордів України. Далі підтвердження і передача матеріалів представникам Книги Рекордів Гіннеса.

Читайте також

Прогноз погоди на тиждень: на Миколаївщині очікують зниження нічних температур

У Миколаєві ходою та покладанням квітів відзначили День Соборності України

Добірка літератури до Дня Соборності. П'ять книг на історичну тематику від миколаївських бібліотекарів

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок