Формат вступних екзаменів змінять — департамент освіти Кіровоградської ОВА

Формат вступних екзаменів змінять — департамент освіти Кіровоградської ОВА

Формат вступних екзаменів змінять — департамент освіти Кіровоградської ОВА
Фото: УНІАН

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) на мультипредметний тест – так змінилась форма вступних екзаменів через повномасштабне вторгнення Росії. Чому формат хочуть змінити в цьому році, на брифінгу розповів заступник директора департаменту освіти Кіровоградської військової адміністрації Володимир Таборанський.

За його словами, учасники національного мультипредметного тестування позитивно оцінили такий формат, бо він забезпечує більшу безпеку учасникам. "Але з іншого боку є певні нюанси щодо оцінювання якості в цілому, адже предмети були об’єднанні, не всі предмети оцінювались, – говорить Таборанський. – Тому маємо погіршення в оцінюванні якості навчання".

Нині тривають обговорення, як змінити форму екзамену, щоб не наражати на ризик учасників та оцінити більшу кількість знань. "Поки офіційних даних щодо формату немає", – сказав Володимир Таборанський.

У другому семестрі, після якого відбудеться оцінювання, Міністерство освіти дозволило ущільнення навчального матеріалу – в умовах воєнного стану 175 днів не є обов'язковими для навчання.

Що відомо

З введенням воєнного стану кількість дітей, які навчалися очно, зменшилася. У першому семестрі 23% шкіл працювали очно, дистанційно – 19%, більшість обрали змішаний формат – 58%.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок