На Кіровоградщині російські військові пошкодили 11 закладів освіти

На Кіровоградщині російські військові пошкодили 11 закладів освіти

На Кіровоградщині російські військові пошкодили 11 закладів освіти
Вибиті 23 жовтня вікна школи в Онуфріївці. Фото Любові Авраменко

З 24 лютого на території Кіровоградської області російські військові пошкодили 11 освітніх закладів. Про це під час брифінгу розповів заступник директорки обласного департаменту освіти Володимир Таборанський. Збитки, завдані обстрілами, з його слів, оцінюють у 143 мільйони гривень.

Найбільшу кількість збитків – 140 мільйонів гривень – внаслідок ракетного удару 28 липня зазнала льотна академія у Кропивницькому, сказав Володимир Таборанський: "Інші заклади – три мільйони гривень. У більшості випадків це пошкодження вікон, дахів, незначні пошкодження, які можна легко виправити і відремонтувати".

Крім льотної академії у липні, у лютому пошкоджень зазнали два освітні заклади у Суботцівській громаді Кропивницького району, у травні – Долинської громади Кропивницького району, у жовтні – заклади Побузької громади Голованівського району, Онуфріївської та Світловодської громад Олександрійського району: "Працюємо над усуненням пошкоджень. У Долинський громаді, наприклад, їх повністю усунули, по решті громад, де пошкодження є незначними – також".

За інформацією заступника директорки департаменту, нині формують програму відновлення України та Кіровоградської області, в рамках якої розглянуть відновлення пошкоджених закладів.

Що відомо

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок