Київська прокуратура подала до суду на столичного забудовника

Київська прокуратура подала до суду на столичного забудовника

Київська прокуратура подала до суду на столичного забудовника
Фото: УНІАН

Столична прокуратура через суд вимагає стягнути із забудовника 12 млн гривень пайової участі на розвиток інфраструктури столиці. Він отримав дозвіл на забудову, проте не дотримався умов договору. Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

Слідчі оболонської прокуратури встановили, що у травні 2019 року один забудовник отримав дозвіл на будівництво житлових будинків з прибудованими нежитловими приміщеннями в Оболонському районі Києва. Ділянка для забудови площею понад 42 тис. кв. м.

Ввівши об’єкт в експлуатацію, товариство не виплатило гроші, які мали б піти на створення і розвитку інфраструктури міста Києва.

Що відомо

За фактом ухиляння від сплати податків одному із забудовників Київської області повідомили про підозру. З 2019 по 2021 роки підозрюваний нібито реалізував близько 900 кватир і нежитлових приміщень, але не сплатив понад 140 мільйонів гривень податків.

Мер Києва Віталій Кличко та голови більшості депутатських фракцій Київської міської ради звернулися до Президента з проханням ветувати законопроєкт № 5655 щодо реформи сфери містобудування. Столичний міський голова і депутати наполягають на тому, що документ необхідно повернути на доопрацювання до парламенту.

Він переконаний, якщо залишити документ у чинній редакції, це може призвести до численних зловживань у забудові міст і до посилення протистояння громади та забудовників.

Читайте також

Столична прокуратура просить Київраду не виділяти 183 млн грн на добудову мосту

На початок