Мер Києва візьме участь у Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Про що говоритимуть

Мер Києва візьме участь у Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Про що говоритимуть

Мер Києва візьме участь у Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Про що говоритимуть
Фото: World Economic Forum

Мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко візьме участь у Всесвітньому економічному форумі в Давосі (Швейцарія), який відбуватиметься з 16 до 20 січня. Основними темами зустрічі, яка збере понад 2 700 учасників зі 130 країн, стануть наслідки війни в Україні і подолання геополітичних ризиків, що постали перед світом.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Учасники форуму також обговорять наслідки пандемії коронавірусу у світі, енергетичну та продовольчу кризи, шляхи подолання високої інфляції, використання новітніх технологій, вирішення проблеми соціальної вразливості тощо.

Віталій Кличко та його брат Володимир візьмуть участь у відкритті Форуму та у стратегічній сесії "Відбудова України". Зустрінуться з віце-канцлером Німеччини Робертом Хабеком, Президенткою Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо, європейськими політиками та представниками великого світового бізнесу, які готові допомагати Києву та Україні у відбудові та модернізації.

Також мер Києва візьме участь у неформальній зустрічі лідерів світової економіки "Підготовка до нової геополітичної ери", де обговорять відновлення миру та порядку, необхідну допомогу Україні.

Виступить Віталій Кличко і на заході, що традиційно організовує американське видання The Washington Post, який збере цього року найвпливовіших американських і світових політиків та представників світового бізнесу. Також брати Клички візьмуть участь в українському сніданку в Давосі.

Очікується, що участь у цьогорічному Всесвітньому економічному форумі в Давосі візьме рекордна кількість глав держав та урядів, а також редставників громадянського суспільства та великого бізнесу.

Що відомо про Всесвітній економічний форум у Давосі

У швейцарському Давосі 16-20 січня проходитиме 53-й Всесвітній економічний форум. Уперше із 2020 року захід відбудеться у традиційному форматі. Тема цьогорічного заходу "Співпраця у фрагментованому світі": учасники розглянуть, як можна розв'язати численні та взаємопов'язані проблеми, з якими стикається світ, та знайти рішення за допомогою співпраці між державним та приватним секторами. 19 січня на Давоському форумі виступить керівник Офісу президента України Андрій Єрмак – він представить українську "формулу миру".

Попередній Міжнародний економічний форум у швейцарському Давосі відбувався наприкінці травня 2022 року і був здебільшого присвячений Україні. Політики й економісти говорили про те, як допомогти Україні під час війни та як послабити Росію. Вперше з моменту розпаду СРСР у 1991 році на травневому форумі в Давосі не були присутні жоден із російських бізнесменів чи посадовців.

Читайте також

Україна та ЄС уклали меморандум про 18 млрд євро макрофіну — Шмигаль

Переговори в Туреччині: Україна та РФ домовились про гуманітарний коридор — Лубінець

На початок