У Луганську актову залу лікарні переобладнали під військовий шпиталь — ОВА

У Луганську актову залу лікарні переобладнали під військовий шпиталь — ОВА

У Луганську актову залу лікарні переобладнали під військовий шпиталь — ОВА
. Ілюстративне фото: Генштаб ЗСУ/Facebook

Актову залу обласної лікарні в окупованому 3 2014 року Луганську переоблаштували під шпиталь, де надають медичну допомогу пораненим російським армійцям.

Про це повідомили в Луганській ОВА.

"В лікарнях захоплених міст та сіл вже не вистачає місць навіть російським військовим, не кажучи вже про цивільних", — йдеться у повідомленні.

В ОВА зазначили, що пораненими зайняті навіть коридори Луганської обласної лікарні. А для лікування військових завозять медиків з різних регіонів РФ.

Що відомо про ситуацію на східному фронті

  • На тимчасово окупованій частині Луганської області фіксують переповнення медичних закладів пораненими російськими окупантами.
  • Українські військові завдають значних втрат окупантам. За останній тиждень боїв в лікарню у тимчасово окупованому Лисичанську доставили близько 300 російських військових.
  • В окупованому з 2014 року Антрациті Луганської області закрили пологовий будинок, а жінок вивезли до Луганська.
  • На Луганщині в окупованому Первомайську на базі ліцею організували шпиталь, де лікують поранених під Бахмутом російських військовослужбовців.
  • В окупованому з 2014 року Луганську росіяни переобладнали один із корпусів пологового будинку під військовий шпиталь.
  • Більшість місць у палатах медичних установ "ЛНР" відвели під надання допомоги пораненим російським військовим. У Новопскові військовий шпиталь влаштували у пологовому відділенні.
  • На окупованих територіях Донеччини медпрацівників змушують здавати кров, а до переобладнаного шпиталю на Луганщини доправили поранених російських окупантів.
  • Російські окупанти обладнали морг для загиблих російських військових на базі одного з комбінатів Горлівки.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок