У Києві та області застосовуються стабілізаційні графіки відключень електроенергії

У Києві та області застосовуються стабілізаційні графіки відключень електроенергії

У Києві та області застосовуються стабілізаційні графіки відключень електроенергії
Фото: Уніан

У Києві та області на ранок 11 січня діють стабілізаційні графіки відключень електроенергії. Про це повідомили у компаніях ДТЕК "Київські електромережі" і ДТЕК "Київські регіональні електромережі".

Кияни можуть ознайомитись із графіком вимкнень на сайті компанії.

Для жителів Київщини з 3 січня продовжує діяти оновлений графік стабілізаційних відключень світла, який враховує складну ситуацію в енергосистемі.

Напередодні генеральний директор компанії YASNO Сергій Коваленко повідомив, що електроенергію у столиці, швидше за все, відключатимуть і у світло-сірих зонах графіка.

Що відомо про ситуацію з електроенергією у Києві та області

Зранку 10 січня споживання електроенергії в Києві підвищилось через низьку температуру і сильний вітер. Також зросло споживання електрики промисловістю та бізнесом. Унаслідок цього зріс дефіцит потужності.

Через зниження температури і зростання споживання електроенергії у Києві зросла кількість аварій на мережах. У понеділок, 9 січня, у деяких районах застосовувались аварійні вимкнення поза графіком.

5 січня гендиректор компанії YASNO Сергій Коваленко повідомив, що кияни зменшили споживання електроенергії щонайменше на третину. Це вдалося завдяки відключенням світла та економному використанню приладів містянами.

З 14:00 3 січня Київ повернувся до стабілізаційних графіків відключення електроенергії. За словами гендиректора YASNO Сергія Коваленка, якщо не буде нових атак Росії на критичну інфраструктуру, екстрених вимкнень не планується.

На Київщині також з 3 січня запровадили нові графіки стабілізаційних відключень електроенергії. Складаються вони з трьох категорій.

Вдень 29 грудня у Києві 40% жителів були без електроенергії після масованої атаки РФ. Увечері гендиректор енергокомпанії Yasno Сергій Коваленко зробив оптимістичний прогноз про те, що Київ може невдовзі повернутися до "дообстрільного" рівня електропостачання.

Читайте також

Щоб запобігти блекауту. Енергетики розробляють нову схему електропостачання для Києва — експерт

У ДТЕК пояснили, чому відключень світла у Києві та області стає більше

СБУ проводить перевірки в урядовому кварталі Києва

Зеленський позбавив Медведчука громадянства, Канада придбає для України NASAMS. 322 день війни. Онлайн

На початок