У Yasno дали оптимістичний прогноз щодо електроенергії в Києві

У Yasno дали оптимістичний прогноз щодо електроенергії в Києві

У Yasno дали оптимістичний прогноз щодо електроенергії в Києві
Фото: Єлизавета Серватинська/Суспільне

Київ може невдовзі повернутися до "дообстрільного" рівня електропостачання. Про це розповів гендиректор енергокомпанії Yasno Сергій Коваленко.

"У Києві поточний рівень доступності електроенергії є досить високим. Є висока ймовірність, що днями повернемося до дообстрільного рівня", — повідомив він.

Також він зазначив, що є влучання по енергетичній інфраструктурі, незважаючи на ефективну роботу ППО. Тривають протипожежні та ремонтні роботи.

Що відомо про ситуацію з електропостачанням у Києві

Вдень 29 грудня у Києві 40% жителів були без електроенергії після масованої атаки РФ.

У Києві та області з 19 грудня після чергової атаки військами РФ об’єктів критичної інфраструктури застосовуються екстрені відключення світла.

На Різдво українці були зі світлом, проте 26 грудня через перевищення лімітів споживання у Києві та Київській області діяли аварійні відключення.

Згодом в компанії YASNO повідомили, що в Київ хоча має обмеження, проте отримує стабільні обсяги електроенергії. Найближчим часом столиця зможе повернутись до графіків стабілізаційних вимкнень.

У КМДА заявили, що у столиці ситуація з електроенергією залишається складною. Продовжуються екстрені відключення світла і в таких реаліях кияни житимуть протягом всієї зими.

Читайте також

"Не хвилюйся, в тебе наче вікно випало". Мешканці Крюківщини розповіли про наслідки ракетної атаки

Ракетний удар по Україні: реакція іноземних посольств і світу

На початок