"Тепер самотужки". Один з мандрівників-екстремалів, які йшли пішки Європою, збираючи гроші для ЗСУ, вибув з проєкту

"Тепер самотужки". Один з мандрівників-екстремалів, які йшли пішки Європою, збираючи гроші для ЗСУ, вибув з проєкту

Ексклюзивно
"Тепер самотужки". Один з мандрівників-екстремалів, які йшли пішки Європою, збираючи гроші для ЗСУ, вибув з проєкту
Фото мандрівника Антона

Один із двох мандрівників-екстремалів, які йшли пішки країнами Європи, щоб зібрати гроші для Збройних сил України, вибув з проєкту. Загалом хлопці – Антон з Дніпра та Артем з Харкова – планували пройти удвох 1300 кілометрів, збираючи донати на армію.

Як розповів Суспільному Антон, його товариш зійшов з дистанції у Кракові, здолавши понад тисячу кілометрів, – «через стан фізичного й психічного здоров’я».

«Цей проєкт дуже складний. Попри це Артем робив усе, що від нього залежало, виконуючи разом зі мною поставлені цілі – зустрічаючись з українцями, розповідаючи про ситуацію в Україні, закликаючи допомагати. Весь цей шлях він пройшов зі мною, але далі він іти не міг. Питання його виснаження постало досить різко, ми намагалися знайти альтернативи, але не знайшли», – розповів він.

За словами Антона, тепер самому йому значно складніше, але він вірить, що впорається.

«Вага мого рюкзака стала на 30% більшою, процес розкладання-складання намету займає більше часу, але я вірю, що впораюся, виконаю поставлені цілі самотужки. Залишилося відносно небагато – 220 кілометрів до Варшави. Я зміг прорахувати свій середній темп. За планом, моє прибуття до Варшави має бути 21 січня», – сказав мандрівник.

У дорозі хлопець уже 80 днів. Позаду в нього понад 1 тисяча 70 кілометрів шляху. За даними мандрівника, поки він зібрав менш ніж половину запланованої суми.

Антон сподівається, що 21 січня на центральній площі Варшави його зустрінуть прихильники проєкту, небайдужі українці й поляки.

Що відомо

  • За декілька тижнів до початку повномасштабного вторгнення українські мандрівники Артем і Антон поїхали в подорож Індією. Згодом повернулися до Європи й вирішили, що пішки пройдуть п’ять країн, аби привернути увагу європейців до війни в Україні та зібрати 1,3 мільйона гривень для ЗСУ.
  • Зібрані гроші хлопі вирішили перерахували на потреби 231-го батальйону ЗСУ – на спорядження та автівки для бійців.
  • Удвох вони пройшли понад тисячу кілометрів. Усі свої речі несли з собою, ночували – у наметі.

Читайте також

"Це той стрижень, на якому все тримається". У Сумах відкрили виставку-продаж ілюстрацій про перемогу

10-річна волонтерка з Дніпра зібрала понад шість тисяч гривень для військових з ПК "Схід"

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок