Росіяни на свята вивезли з Горлівки 400 дітей — Центр нацспротиву

Росіяни на свята вивезли з Горлівки 400 дітей — Центр нацспротиву

Росіяни на свята вивезли з Горлівки 400 дітей — Центр нацспротиву
Ілюстративне фото: Dimitar Dilkoff/Getty Images

Окупанти на новорічні свята вивезли з тимчасово окупованої Горлівки понад 400 дітей, для проведення проросійської пропаганди. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

"З тимчасово окупованої Горлівки на “святкові заходи” до Ростовської області окупанти вивезли 414 дітей. До вивозу дітей залучають медперсонал, який фактично курує цей злочин", — йдеться у повідомленні.

Дітей вивозять з метою пропаганди, додали у центрі спротиву: їм нав'язують думку про "щасливе й безтурботне життя в РФ”, в той час, коли в Україні триває війна.

У ЦНС також зазначили, що на тимчасово окупованих територіях у російських школах кожен день проводяться “розмови про важливе”: "дітей переконують в тому, що РФ їх врятувала від “нацистів”, а захоплені землі споконвіку були російськими".

За даними ресурсу "Діти війни" з відкритих джерел РФ відомо про 13876 депортованих дітей з усієї території України.

Що відомо про вивезення дітей з окупованих міст Донбасу

  • З Маріуполя російські окупанти вивезли до Росії понад 1300 дітей.
  • Російські окупанти з Луганщини вивезли ще 76 дітей-сиріт до Московської області. Всіх планують передати до родин у чотирьох регіонах РФ.
  • Російські окупанти незаконно вивезли ще 135 дітей з окупованих районів Донеччини до РФ. Серед вивезених дітей є трирічна дівчинка з Маріуполя.
  • 19 березня російські окупаційні війська незаконно вивезли на територію Російської Федерації 2389 дітей, які знаходилися в тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей.

Читайте також

На Луганщині окупанти викрадають місцевих жителів — поліція

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок