Канада виділить понад 115 мільйонів Україні: на що підуть гроші

Канада виділить понад 115 мільйонів Україні: на що підуть гроші

Канада виділить понад 115 мільйонів Україні: на що підуть гроші
Dіцепрем'єр-міністерка Канади Христя Фріланд. Фото: AP

Канада перерахує Україні 115 млн доларів на відновлення пошкоджених внаслідок російських обстрілів об'єктів енергосистеми.

"Путін і його поплічники є військовими злочинцями, і вони намагаються використовувати холод як зброю, щоб зламати дух видатного народу України. Підтримка з боку Канади допоможе гарантувати, що Україна зможе забезпечити свою енергетичну інфраструктуру та пережити важку майбутню зиму", — цитує слова віцепрем'єр-міністерки Христі Фріланд під час конференції "Стаємо з українським народом" у Парижі агентство Reuters.

Гроші надійдуть із тарифних надходжень, які Канада стягувала з Росії та Білорусі на початку року.

Як Канада допомагає Україні у війні проти Росії

На початку грудня Канада ввела санкції проти Росії, Ірану та М'янми через ймовірні порушення прав людини урядами цих країн. Серед представників РФ під санкції потрапили 33 чинних або колишніх високопосадовців Росії та шести організацій, причетних до ймовірних систематичних порушень прав росіян, які протестували проти вторгнення в Україну.

Канада також разом із Нідерландами 7 грудня подали спільну заяву про вступ у справу, порушену Україною проти Росії в Міжнародному суді ООН.

У листопаді Канада оголосила про виділення Україні додаткової військової допомоги у розмірі 500 мільйонів доларів. 2 грудня Канада відправила в Україну 500 одиниць зимового одягу для українських військових та планує відправити 40 броньованих машин бойової підтримки.

Читайте також

У Канаді $500 млн облігацій на підтримку України розкупили за день. Куди підуть гроші

Канада продовжила терміни навчання для українських військових

На початок