Канада виділить Україні 500 мільйонів доларів допомоги — Трюдо

Канада виділить Україні 500 мільйонів доларів допомоги — Трюдо

Канада виділить Україні 500 мільйонів доларів допомоги — Трюдо
Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо. Фото: Getty Images

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо анонсував додаткову військову допомогу для України на суму у 500 мільйонів доларів, а також пообіцяв запровадити нові санкції проти Росії.

Про це 14 листопада повідомляє пресслужба прем’єра.

"Сьогодні на саміті G20 на Балі, Індонезія, прем'єр-міністр Джастін Трюдо оголосив, що Канада надасть Україні додаткову військову допомогу у розмірі 500 мільйонів доларів, щоб допомогти Збройним силам України захистити свою країну від жорстокого та невиправданого вторгнення Росії", — йдеться у повідомленні.

Ці гроші мають піти на закупівлю військового обладнання, обладнання для спостереження та зв'язку, палива та медикаментів, пояснили в пресслужбі.

Окрім того, Канада запроваджує додаткові санкції проти громадян РФ у зв’язку із порушенням прав людини в Росії.

"Ці санкції спрямовані проти 23 співробітників органів юстиції та безпеки Росії, у тому числі співробітників поліції та слідчих, прокурорів, суддів та тюремних службовців, причетних до грубих та систематичних порушень прав людини щодо лідерів російської опозиції. Ці нові заходи ґрунтуються на санкціях, які Канада запровадила щодо понад 1400 фізичних та юридичних осіб після незаконного та неспровокованого вторгнення Росії до України у лютому 2022 року", — зазначається в дописі.

Трюдо пообіцяв й надалі надавати Україні підтримку.

"Канада продовжує підтримувати Україну, оскільки вона захищає свою територію, суверенітет та незалежність від Росії. Ця додаткова військова допомога підтримає українців, оскільки вони продовжують мужньо боротися проти незаконного вторгнення Володимира Путіна, а ці нові санкції вплинуть на тих, хто підтримує ці військові дії. Ми разом з іншими членами міжнародної спільноти продовжуватимемо використовувати всі інструменти, які є в нашому розпорядженні, щоб притягнути Росію до відповідальності за її жорстокі дії проти України", — підкреслив політик.

Читайте також

Санкції, техніка, фінансування: Канада оголосила про нові заходи на підтримку України

Канада запровадить нові санкції проти РФ через фейкові "референдуми" в Україні — Трюдо

На початок