Дитяче "Євробачення-2022": голосуйте за Україну!

Дитяче "Євробачення-2022": голосуйте за Україну!

Дитяче "Євробачення-2022": голосуйте за Україну!
Фото: Corinne Cumming — EBU

Уже сьогодні, 9 грудня, о 21:00 розпочалося онлайн-голосування за учасників Дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2022" на сайті JESC.TV. У неділю, 11 грудня, о 17:00 відбудеться фінал 20-го Дитячого пісенного конкурсу "Євробачення" в Єревані, Вірменія, на якому представниця України Злата Дзюнька виступить під номером 16.

Де дивитися

Пряму трансляцію Дитячого Євробачення-2022 покажуть на телеканалі Суспільне Культура, на фейсбук-сторінках Суспільного та Євробачення Україна, а також на сайтах Дитяче Євробачення в Україні та Суспільне Культура.

"У першу чергу варто підкреслити, що Дитяче Євробачення нічим не відрізняється від дорослого (окрім, звісно, віку учасників). Це завжди дуже яскраве і потужне шоу, яке є цікавим для всієї сім’ї. Цього року нашу країну представляє чудова Злата Дзюнька. Вона виграла Нацвідбір із піснею “Незламна”.

У ній біль і гордість, сила та дух нашого народу, які зараз бачать та відчувають у всьому світі. Ба більше, на Дитячому Євробаченні можна голосувати за свою країну, тому ми вкотре маємо об’єднатися недільного вечора перед екранами, аби насолодитися прекрасним шоу, підтримати Злату та Україну", — закликає незмінний коментатор Євробачення Тімур Мірошниченко.

Як голосувати

Проголосувати за Злату Дзюньку на JESC.TV можна двічі: у п’ятницю, 9 грудня, о 21:00 розпочнеться голосування. Загалом ви можете проголосувати за трьох фаворитів. Перед початком шоу в неділю, 11 грудня, о 16:59 голосування тимчасово припиняється. Згодом, коли всі учасники виконають свої пісні, голосування відкриється ще приблизно на 15 хвилин.

Голоси глядачів вирішують половину результатів конкурсу, а другу половину вирішує професійне журі. Пісня, яка набере найбільшу кількість балів, — переможе.

Прослухати пісні усіх 16-ти учасників цьогорічного Дитячого Євробачення можна на сайті конкурсу.

Дитяче Євробачення-2022: голосуйте за Україну!
Фото: Corinne Cumming — EBU

Постановка виступу Злати Дзюньки

За задумом режисера-постановника Андрія Єрьоміна (переможця мистецького конкурсу Суспільного) та Юлії Сахарової, які разом працювали над ідеєю виступу Злати Дзюньки, центральним образом є воля — як здатність людини діяти свідомо, уміти долати труднощі та перешкоди на шляху до мети.

Композиція втілює любов до волі, прагнення до неї, боротьбу за неї. У своїй постановці автори показують, що навіть дитина може змінювати світ довкола себе. Будь-який жест, будь-яка дія впливає на її життя, а отже, і на життя всіх. Коли людиною керує воля, вона проявляє стійкість, незламність у своїх намірах і вчинках. Та щоб змінити світ на краще, кожен ваш крок має нести любов.

Дитяче Євробачення-2022: голосуйте за Україну!
Фото: Corinne Cumming — EBU

За режисерським задумом, під час виступу Злати Дзюньки відео на екранах буде зроблено у вигляді автомобільного скла, а краплі дощу на склі символізують внутрішній стан співачки. На вікнах з’являються дитячі малюнки-символи і слова. Авто від'їжджає все далі від дому: від родичів, друзів, знайомих…

Під час виконання пісні "Незламна" з’являються окремі слова із пісні англійською — рани, діти, час, слово воля — написане також українською мовою. Фінал виступу показує, що врешті-решт буде світанок, буде сонячне світло і вільний політ над землею!

Spin The Magic

Темою 20-го Дитячого Євробачення стала: Spin The Magiс — Закрути магію. Оскільки цьогоріч Дитяче Євробачення робить свій 20-й оберт навколо сонця — у нескінченному вирі, даруючи радість молоді. Організатори представили дзиґу як символ цього конкурсу.

Дитяче Євробачення-2022: голосуйте за Україну!
Фото: Corinne Cumming — EBU

Ведучі шоу — Івета Мукучян, Гарік Папоян і Каріна Ігнатян. Усі троє мають свою історію з Євробаченням: виступали на конкурсі або написали пісні для нього. До них приєднається культовий робот Робін, який має свою важливу історію.

Нагадаємо, переможницею Національного відбору на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2022 стала Злата Дзюнька з піснею "Незламна". 25 листопада відбулася презентація кліпу Злати на оновлену пісню "Незламна".

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2022.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок