У Слов'янську на Донеччині відновили опалення багатоповерхівок

У Слов'янську на Донеччині відновили опалення багатоповерхівок

У Слов'янську на Донеччині відновили опалення багатоповерхівок
Фото: Суспільне Донбас

В багатоповерхівках Слов`янська Донецької області відновили опалення. Будинки 6 грудня залишились без тепла через обстріли військ РФ.

5 грудня після ракетної атаки російських військ було пошкоджено енергосистему Донецької області. Слов'янськ було знеструмлено. Аби не розмерзлася система опалення, місцеві комунальники злили воду. Понад добу 30 будинків залишалися без опалення.

Як пояснив Сергій Кулиненко, начальник житлової управляючої компанії, щоразу, коли місто та котельні знеструмлені, доводиться зливати воду з труб: "Такі роботи проводять, щоб не сталося аварій. В одному з будинків будинку довелося один з трубопроводів відігрівати газом".

Що відомо

  • На Донеччині 5 грудня після ракетної РФ по енергоінфраструктурі Україні ситуація стабільна. Попри аварійні та екстрені вимкнення електроенергії наразі в області задіяні резервні джерела.
  • Через чергову масовану атаку Росії на об’єкти критичної інфраструктури у Донецькій області почались екстрені відключення електрики.
  • У Краматорську ввечері 5 грудня через відсутність електрики 370 багатоповерхівок залишились без опалення. Це сталось після чергової ракетної атаки на об'єкти енергетичної структури.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок