Docudays UA на Кіровоградщині. Де і як проходитиме мандрівний кінофестиваль

Docudays UA на Кіровоградщині. Де і як проходитиме мандрівний кінофестиваль

Docudays UA на Кіровоградщині. Де і як проходитиме мандрівний кінофестиваль
Фото: Docudays UA

Фільми у рамках мандрівного фестивалю Docudays UA 2022 року протягом грудня покажуть у 21 селі, селищі та місті Кіровоградської області. Про це Суспільному розповіла одна з координаторок фестивалю в регіоні, директорка громадської організації "Територія успіху" Інга Дуднік.

Docudays UA – це найбільший в Україні Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини, який відбувається протягом 19 років впродовж останнього тижня березня у Києві.

"Туди подають документальні фільми на гострі соціальні теми. Географія номінантів учасників дуже широка. Потім визначають і нагороджують переможців", – сказала Інга Дуднік.

Через повномасштабну війну, цьогоріч фестиваль відбувся пізніше і в онлайн-режимі. Акцент поставили на кіно про війну. "Потім всім учасникам пропонують дати дозвіл на покази в рамках мандрівного кінофестивалю в областях України. Їх організовують партнери".

Docudays UA проходитиме з 1 до 30 грудня. На Кіровоградщині є три організації-партнери, які влаштовуватимуть покази. Це "Успішна взаємодія", "Територія успіху" та "Флора". Покази відбуватимуться в онлайн- та офлайн-форматах.

До програми увійшов блок короткометражних стрічок, знятих українськими режисерами й режисерками після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну. Також будуть представлені іноземні та українські фільми з програми 19-го Docudays UA, яку команда готувала взимку для сеансів у кінотеатрах до вторгнення.

Дізнатися, де і коли будуть покази, можна на сторінках організацій-партнерів у соцмережах або на офіційному сайті фестивалю. Там можна переглянути і цьогорічний перелік фільмів та анотації до них.

Читайте також

  • "У залі панувала мертва тиша". Режисер з Кіровоградщини про показ свого фільму на фестивалі в Естонії.
  • У Кропивницькому живе перша в Україні акторка з синдромом Дауна.
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок