Мала приватизація на Кіровоградщині. З вересня бюджет отримав більше 8,5 млн грн

Мала приватизація на Кіровоградщині. З вересня бюджет отримав більше 8,5 млн грн

Мала приватизація на Кіровоградщині. З вересня бюджет отримав більше 8,5 млн грн
flaticon

У Кіровоградській області, після відновлення малої приватизації державного майна 1 вересня 2022 року, провели п’ять аукціонів, завдяки яким держбюджет отримав вісім мільйонів 600 тисяч гривень. Про це під час брифінгу розповіла перша заступниця начальника відділення Фонду держмайна в Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях Анна Калініна. Усього, за її інформацією, від приватизації п’яти об’єктів в регіоні до бюджету має надійти дев’ять мільйонів 400 тисяч гривень.

Усього на території Кіровоградської області можна приватизувати 54 об’єкти малої приватизації – майна, яке коштує менше 250 мільйонів гривень. Їх можна приватизувати, взявши участь у відкритих аукціонах, які відбуваються онлайн, сказала Анна Калініна: "Об’єкти приватизації на Кіровоградщині, фактично, починаються з гаражів площею 300 квадратних метрів, де будь-яка фізична особа або фізична особа-підприємець може облаштувати власну справу".

Про аукціони, що відбулися

Під час одного з п’яти аукціонів, які відбулися з вересня, приватизували об’єкт у місті Бобринець Кропивницького району: "Комплекс будівель, загальною площею майже 300 квадратних метрів. Цей об’єкт, відповідно до ухвалених нововведень, продавався за балансовою вартістю – 1600 гривень. Його тривалий час не використовували".

12 учасників аукціону, торгуючись за майно, збільшили його вартість у 408 разів, розповіла Анна Калініна: "Державний бюджет вже отримав разом з податком на додану вартість – адже на ціну з продажу об’єкта завжди нараховується податок на додану вартість – більше мільйона гривень від переможця аукціону – підприємця з Бобринця".

9 листопада відбувся аукціон з приватизації експертно-технічного центру, що у Кропивницькому: "Новий власник має намір продовжувати працювати з цим підприємством".

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок