У Лиманській громаді почали обстеження лісів

У Лиманській громаді почали обстеження лісів

У Лиманській громаді почали обстеження лісів
Спалена російська техніка у лісах Лиманської громади, Фото: "Лиманський лісгосп"

У Лиманській громаді рятувальники разом зі співробітниками лісгоспу почали обстеження та очищування лісів. Про це повідомляє ДП "Лиманський лісгосп".

"Бойовими діями на території Лиманського лісгоспу пошкоджено близько 6000 гектар лісів. Найбільше постраждали соснові деревостани на сухих піщаних ґрунтах. Основними причинами усихання дерев є пошкодження від пожеж, механічні пошкодження від вибухів та вирубка для будівництва фортифікаційних споруд", — йдеться у повідомленні.

У відомстві додали, що наразі отримати більш повну інформацію про стан лісів, не можливо, ліси забруднені вибухонебезпечними предметами. На 20 листопада рятувальники разом з робітниками лісгоспу обстежили близько 15 га лісів.

За даними лісгоспу мертві дерева мають вирубати та вивезти з лісу до перших теплих днів березня-квітня. Деревину направлять на потреби Лиманської, Краматорської та Курахівської громад та ЗСУ.

Що відомо

  • Навіть згадувати страшно” — такими словами жителі Святогірська починають розповідати про місяці життя в місті, навколо якого точились бої. Більшість будинків пошкоджені чи зруйновані, на вулицях — боєприпаси. І тут досі чутно близьку канонаду.
  • У Святогірську, де немає електрики, опалення та води, підготували соціальні заклади, де містяни можуть перезимувати. В місті планують відновити електропостачання, проте точної дати в адміністрації не називають. Тим часом жителі міста планують зимувати у підвалах.
  • У катівні, що знайшли у звільненому місяць тому Святогірську, правоохоронці вже зібрали всі докази.

Читайте також

Обстріляна Лавра, зруйнований міст та "тихе" повернення ЗСУ — фоторепортаж зі Святогірська

Жителям Святогірська роздають безкоштовні гарячі обіди

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок