Столична влада не виключає повного вимкнення світла у Києві

Столична влада не виключає повного вимкнення світла у Києві

Столична влада не виключає повного вимкнення світла у Києві
Фото: Єлизавета Серватинська/Суспільне

Столична влада готується до різних сценаріїв у ситуації з електроенергією, зокрема, й до повного її відключення. Про це в ефірі телеканалу Київ повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

"Ми готуємось до різних сценаріїв, зокрема до повного відключення", — сказав він.

За словами Поворозника, у Києві повернулися до стабілізаційних відключень за графіком. Світло у столиці відключатимуть не більше, ніж на чотири години. Але можливі і аварійні вимкнення електроенергії.

"У зв’язку з пониженням температури, електроспоживання значно збільшується. Тому нам зараз, як ніколи, треба економити електроенергію. Бо збільшення споживання може призвести до аварійних відключень, якщо система не буде справлятися", — наголосив заступник голови КМДА.

Що відомо

  • 18 листопада Київ та область повертаються до стабілізаційних відключень світла за графіком. Утім через пошкодження енергетичної інфраструктури можливі екстрені вимкнення.
  • 7 листопада через масштабні пошкодження енергооб'єктів без світла перебували до 40% споживачів. В окремих районах світло може бути відсутнє по кілька днів, повідомив директор компанії "ДТЕК" Дмитро Сахарук.
  • Внаслідок атак Росії близько 40% усієї енергетичної інфраструктури України пошкоджено. 31 жовтня у ДТЕК повідомили, що в Україні закінчуються запаси обладнання, необхідного для відновлення об'єктів енергетичної інфраструктури.
  • Майже по всій Україні запроваджують графіки погодинного відключення електроенергії. Це необхідно для стабілізації енергосистеми. Водночас Міненерго доручило проінспектувати графіки відключення електроенергії.

Читайте також

Аварійні, стабілізаційні чи екстрені: кияни зможуть дізнатися тип відключень світла

На початок