У Львові харків'яни розробили додаток, який допомагає вивчати діалектизми та збирати гроші на ЗСУ

У Львові харків'яни розробили додаток, який допомагає вивчати діалектизми та збирати гроші на ЗСУ

У Львові харків'яни розробили додаток, який допомагає вивчати діалектизми та збирати гроші на ЗСУ
Суспільне Львів

Команда розробників "CHI Software" створила мобільний додаток "BE WITH UA", який водночас знайомить користувача з українськими діалектами та фінансово допомагає українській армії. Кожен охочий може дізнатись більше про українську говірку та одночасно допомогти Збройним Силам України. При цьому, не витрачаючи власних грошей. Про те, як це працює, дізнавалось Суспільне.

У мобільному додатку можна вчити діалектизми, які притаманні Заходу України, а також слова й вирази польською та німецькою мовами, які часто використовують львів’яни. Під час гри в застосунку транслюється реклама. За одну тисячу переглядів 14 доларів відправляють на допомогу ЗСУ. Донат може бути більшим, якщо гравці подивляться рекламне оголошення до кінця.

"Якщо вдень ви декілька разів будете грати у цей додаток, то за ці гроші ми зможемо купити броніки, автомобілі для ЗСУ. Тобто немає жодних обмежень, лише треба час", — каже менеджерка відділу розробки мобільних додатків Наталія Мірошник.

У додатку можна вивчати діалектизми, які притаманні Заходу України, та цікаві факти про Україну
У додатку можна вивчати діалектизми, які притаманні Заходу України, та цікаві факти про Україну. Суспільне Львів

Створили додаток розробники української IT-компанії. З початком повномасштабної війни вони перемістили свій офіс з Харкова до Львова.

"Почали його робити в березні й усі були у жахливому стані. Ми усі у Харкові не знали, що буде, і коли почали робити, то відволіклись від усього цього. Це теж допомогло психологічно нам", — каже розробник Папін Паронікян.

Розробник Папін Паронікян
Розробник Папін Паронікян. Суспільне Львів

Додаток можна встановити на Android та iOS. Розробники вже готують нові ідеї для створення застосунків, що підтримуватимуть армію.

Читайте також

"Код нації": на Львівщині на благодійному аукціоні зібрали понад пів мільйона гривень для ЗСУ

У Львові соціальні працівники виготовляють окопні свічки для військових

На початок