У Бахмуті та Авдіївці від обстрілів армії РФ загинули двоє людей

У Бахмуті та Авдіївці від обстрілів армії РФ загинули двоє людей

У Бахмуті та Авдіївці від обстрілів армії РФ загинули двоє людей
Чоловік проходить повз зруйновані магазини на ринку, пошкодженому внаслідок обстрілу, Бахмут, 21 липня 2022, (Photo by Igor TKACHEV / AFP) (Photo by IGOR TKACHEV/AFP via Getty Images)

Протягом 10 листопада через обстріли російської армії на Донеччині загинули двоє людей. У Дробишевому та Яровій правоохоронці виявили тіла шістьох загиблих людей під час окупації.

Про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Від обстрілів армії РФ загинули жителі Авдіївки та Бахмута, ще п'ятеро людей у Бахмуті, Південному та Очеретиному отримали поранення.

"Правоохоронці виявили тіла шістьох убитих росіянами під час окупації: чотири у Дробишевому та два у Яровій", — повідомив Кириленко.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну на Донеччині загинули 1193 людей, ще 2583 людей отримали поранення. Встановити точну кількість загиблих та поранених у Маріуполі та Волновасі зараз неможливо

Що відомо

  • Бахмутський, Авдіївський та Новопавлівський напрямки лишаються епіцентром бойових дій. Армія РФ попри великі втрати намагається проводити наступальні дії.
  • На Сватівському напрямку 9 листопада загинув військовослужбовець територіальної оборони та житель села Майдан, що на Донеччині, Віталій Антоненко-Киркач

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок