Спортсмени з Кіровоградщини стали переможцями та призерами чемпіонату України з велокросу

. Фото Юрія Симоненка

Велосипедисти з Кіровоградської області стали переможцями та призерами чемпіонату України з велокросу. Про це Суспільному розповів головний суддя чемпіонату Антон Тільянов. Змагання відбулися 5-6 листопада у Кропивницькому.

Учасниками змагань стали понад дві сотні спортсменів віком від десяти років з 13 регіонів та міста Київ. Змагалися вони в індивідуальній груповій гонці та естафеті.

Індивідуальні результати представників регіону

• Антон Пустовіт зі Світловодська Олександрійського району став переможцем на дистанції 17,5 кілометрів серед чоловіків, проїхавши дистанцію за 39 хвилин 56 секунд;
  • Роман Винник з Мошориного Суботцівської громади Кропивницького району виборов бронзу на дистанції 15 кілометрів серед юніорів, програвши золотому і срібному призерам, спортсменам з Полтавщини Миколі та Богдану Говорунам, 34 і дев’ять секунд, відповідно;
  • У змаганні юнаків 2009 року народження і молодших на дистанції 7,5 кілометрів другим став представник Мошориного Роман Скорбич. Його час – 20 хвилин 25 секунд, що на хвилину і 38 секунд більше ніж у переможця – Івана Черногора з Чернігівщини;
  • Увесь п’єдестал зайняли представниці Кіровоградщини у гонці серед дівчат 2009 року народження і молодших на дистанції 4,5 кілометри: перше місце – у Єлизавети Жорник, яка подолала дистанцію за 12 хвилин і шість секунд, друге місце, з часом 12 хвилин 15 секунд, виборола Анастасія Адам, третє місце – у Аліни Білаш, час якої – 12 хвилин 19 секунд.
Фото Юрія Симоненка

Результати представників Кіровоградщини в естафеті

• У змаганні чоловіків на дистанції 10 кілометрів світловодчанин Антон Пустовіт в команді з киянами Данилом Тимофєєвим, Сергієм Рисенком та Андрієм Довганюком стали срібними призерами, програвши золото представникам Черкащини;
  • На десятикілометровій дистанції кращими серед юніорів стали кропивничани Євген Шпартов, Євген Молодченко, Максим Колтунов та представник Соколівської громади Кропивницького району Ярослав Барановський. Бронза на цій дистанції у кропивничанина Дениса Колісніченка, який змагався в одні команді з представниками Луганщини й Черкащини;
  • Кропивничани Микита Тимченко, Микола Кушнір, Олександр Штембуляк і Станіслав Басистий із Соколівського здобули срібло у змаганнях юніорів. Павло Кіріченко та Кирило Петренко стали другими, а Ілля Ковш, Станіслав Бунін та Юрій Лісоволенко – третіми у змаганні молодших юнаків. Владислава Постернак, Валерія Кошелева і а Марія Котова піднялися на бронзовий п’єдестал у змаганні молодших дівчат.