"Прометей" виграв у овертаймі та залишився непереможним у Латвійсько-естонській лізі з баскетболу

. СК "Прометей"

Сьома поспіль перемога для "Прометей" в лізі.

Український баскетбольний клуб "Прометей" залишився зі 100% перемог у Латвійсько-естонській лізі. У своєму сьомому матчі регулярного чемпіонату українці на номінально домашньому паркеті приймала "Лієпаю" з Латвії.

До цього матчу в "Лієпаї" було чотири перемоги в шести матчах, вона йшла у на третьому місці у таблиці. Щодо "Прометея", то українці були єдиними, хто виграв усі свої матчі. І цю серію вони змогли продовжити.

"Лієпая" набрала першою очки на старті матчі, але українці швидко перехопили ініціативу, зробили ривок 9:1 і вийшли вперед з перевагою в 6-8 очок, яку тримали майже до кінця першої половини. Перед великою перервою уже латвійський клуб зробив ривок у 9 очок, скоротив відставання майже до мінімуму.

Третя чверть знову в активі "Прометея" - перевага збільшилася до "+9" очок, але в останній 10-хвилинці "Лієпаї" вдалося відігратися. Остання атака навіть була за латвійцями, але її не реалізували. Рахунок 82:82 - овертайм.

У додатковій 5-хвилинці "Прометей" довів справу до перемоги, особливо активною команда була в останні 2 хвилини у захисті. Підсумковий рахунок - 96:91 на користь українського клубу.

Найрезультативнішим у складі "Прометея" став Джан Клавелл, який набрав 16 очок у матчі.

• Латвійсько-Естонська ліга. Регулярний чемпіонат

"Прометей" (Україна) - "Лієпая" (Латвія) 96:91 ОТ (25:20, 23:25, 20:14, 14:23, 14:9 ОТ)