1031 людину звільнили з російського полону від березня — Зеленський

1031 людину звільнили з російського полону від березня — Зеленський

1031 людину звільнили з російського полону від березня — Зеленський
. Президент України Володимир Зеленський, фото: AP

Україні вдалось повернути з російського полону вже 1031 людину починаючи з березня.

Про це президент України повідомив у своєму вечірньому зверненні.

"Сьогодні нам вдалося повернути з російського полону ще 52 людини. 50 — наших оборонців, двох — цивільних. Серед них бійці Нацгвардії, Військово-морських сил, прикордонники, тероборонівці. Загалом за час від березня, вже звільнено з російського полону 1031 людину. Зробимо усе, щоб повернути кожного і кожну", — сказав Зеленський.

Раніше керівник Офісу президента повідомив, кого саме вдалося повернути додому 29 жовтня.

"Нам вдалося обміняти начальника хірургічного відділення військового шпиталю Маріуполя, який був на "Азовсталі" і молодого військового хірурга 65-го військового мобільного шпиталю. Ми повертаємо морпіха, дружина якого нещодавно вийшла з полону та добровольця з Маріуполя із символічним прізвищем "Москва", а ще моряка з острова Зміїний. Також будуть вдома деякі військові, взяті в полон у Чорнобильській зоні", — сказав Єрмак.

Що відомо

  • Україна 26 жовтня в рамках чергового обміну полоненими повернула 10 українських військовослужбовців. Серед них є один офіцер та 9 рядових і сержантів.
  • Україні 13 жовтня під час чергового обміну вдалося звільнити з полону 20 людей: 14 з них — військові ЗСУ, 4 — бійці тероборони, один нацгвардієць та один військовослужбовець ВМС. Деякі з них були в колонії в Оленівці.
  • 21 вересня Україна повернула з російського полону захисників Маріуполя, зокрема військових "Азову", повідомили Суспільному у полку. Обмін відбувся у Чернігівській області, повідомляють кореспонденти Суспільного. Водночас частина звільнених військових зараз в Анкарі, Туреччина.
  • Загалом з російського полону звільнили 215 українських військових. З них 108 — бійці "Азову". Також звільнили 10 іноземців, які воювали на боці ЗСУ, серед яких громадяни США, Британії, Марокко, Швеції, Хорватії — вони повертаються за посередництва Саудівської Аравії.
  • В обмін на 200 українських захисників Україна передала Віктора Медведчука.

Читайте також

Росія оголосила про завершення мобілізації, США надають Україні новий пакет оборонної допомоги. 248 день війни. Онлайн

На початок