Обмін полоненими: Україна повернула додому десять військовослужбовців

Обмін полоненими: Україна повернула додому десять військовослужбовців

Обмін полоненими: Україна повернула додому десять військовослужбовців
. Звільнені з полону українські військові. Фото: Telegram/Андрій Єрмак

Україна 26 жовтня в рамках чергового обміну полоненими повернула 10 українських військовослужбовців. Серед них є один офіцер та 9 рядових і сержантів, повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

Також було передане тіло американського добровольця, ветерана армії США Джошуа Алана Джонса, який воював за Україну і загинув у бою з окупантами.

Що відомо

  • Україні 13 жовтня під час чергового обміну вдалося звільнити з полону 20 людей: 14 з них — військові ЗСУ, 4 — бійці тероборони, один нацгвардієць та один військовослужбовець ВМС. Деякі з них були в колонії в Оленівці.
  • 21 вересня Україна повернула з російського полону захисників Маріуполя, зокрема військових "Азову", повідомили Суспільному у полку. Обмін відбувся у Чернігівській області, повідомляють кореспонденти Суспільного. Водночас частина звільнених військових зараз в Анкарі, Туреччина.
  • Загалом з російського полону звільнили 215 українських військових. З них 108 — бійці "Азову". Також звільнили 10 іноземців, які воювали на боці ЗСУ, серед яких громадяни США, Британії, Марокко, Швеції, Хорватії — вони повертаються за посередництва Саудівської Аравії.
  • В обмін на 200 українських захисників Україна передала Віктора Медведчука.
На початок