Частину "евакуйованих" з Херсона розселили у Скадовську

Частину "евакуйованих" з Херсона розселили у Скадовську

Частину "евакуйованих" з Херсона розселили у Скадовську
Херсонщина. Пустий пляж у Скадовську, травень 2022р. Фото: Суспільне

Скадовський міський голова Олександр Яковлєв розповів Суспільному, що у Скадовську стало більше жителів. На його думку, тут поселили частину тих, кого "евакуювали" з правого берега Дніпра.

"Жителі Скадовська повідомили мені про випадки заселення. Знаю таких випадків до десятка. Є інформація про те, що дуже багато людей стало в місті. Це видно по магазинах: черги і таке інше", — сказав Яковлєв.

За його словами з п'ятниці 21 жовтня у Скадовськ активно прибувають люди машинами і автобусами.

"В приватні оселі їх розселяються. Заклади відпочинку уже заселені, тепер приватні. В ті, де ніхто не проживає. Місцеві колаборанти допомагають визначити оселі, звідки виїхали люди", - розповів міський голова.

Що відомо

  • Так званий "голова Херсонської ВЦА", колаборант Володимир Сальдо 18 жовтня заявив про переселення жителів тимчасово окупованої території Херсонщини на лівий берег Дніпра. Звернення опублікували пропагандистські ЗМІ.
  • Окупаційна вдала Херсонщини розсилає жителям обласного центру повідомлення з закликом терміново евакуюватись на лівий берег Дніпра та заявила, що розробила інструкцію "евакуації".
  • Голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич закликав жителів міста ігнорувати все, що каже або вимагає окупаційна влада.
  • Керівниця Об'єднаного територіального пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк вважає, що окупаційна влада Херсонщини організувала так звану "евакуацію" на лівий берег Дніпра, щоб мати можливість прикритися мирними жителями.

Читайте також

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок