Депутатський корпус Миколаєва продовжує виконувати свої обов'язки — мер міста

Депутатський корпус Миколаєва продовжує виконувати свої обов'язки — мер міста

Ексклюзивно
Депутатський корпус Миколаєва продовжує виконувати свої обов'язки — мер міста
Інтерв'ю з Олександром Сєнкевичем. Фото: Валерій Федченко

Під час війни в Миколаєві відбулися дві сесії міської ради. На них обговорювали питання, які стосуються організації роботи, як самої міської ради, так і життєдіяльності міста. Розв'язували земельні питання, що були готові до війни й не мали суперечливих моментів.

Про це Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич розповів у інтерв'ю Суспільному.

Мер міста сказав, що сесії міськради з метою безпеки відбулись у форматі online, тобто цілком безпечно. Проте не всі депутати брали участь у цих засіданнях.

Депутатський корпус Миколаєва продовжує виконувати свої обов'язки — мер міста
Скриншот з трансляції 14 позачергової сесії Миколаївської міської ради. Фото: Миколаївська міська рада

"Тепер виборці мають можливість подивитися, зробити висновки, і наступного разу при голосуванні дати оцінку їхній роботі в такий важкий час для міста", — сказав Олександр Сєнкевич.

Стосовно депутатів від фракції "ОП-ЗЖ", міський голова зауважив, що станом на 23 жовтня він не отримав жодного документа про саморозпуск або розформування.

"Думаю, що наш юридичний департамент зможе дати правову оцінку, і будемо пропонувати чи просити депутатів вчинити за законом. Можу сказати, що частина депутатів, які були обрані миколаївцями від цієї партії, як і частина депутатів від інших фракцій, працювали онлайн на цих сесіях", — розповів мер Миколаєва.

За словами Олександра Сєнкевича, єдиний орган влади, який може змінити статус депутатів, це Верховна Рада.

"Вона може призначити нові вибори чи довибори тощо. Звичайно, під час дії воєнного стану, в умовах воєнних дій будь-які вибори неможливі", — розповів міський голова.

Що відомо

  • Вперше сесія Миколаївської міської ради у форматі online відбулась 28 липня 2022 року. Це була чергова тринадцята сесія Миколаївської міської ради VІІІ скликання. На засіданні зареєструвались 46 депутатів з 53.
  • Чотирнадцята позачергова сесія Миколаївської міської ради VІІІ скликання відбулася 8 вересня 2022 року. На засіданні зареєструвались 46 депутатів з 53.

Читайте також

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок