Менш як 2% багатоквартирних будинків Маріуполя отримали газ — міськрада

Менш як 2% багатоквартирних будинків Маріуполя отримали газ — міськрада

Менш як 2% багатоквартирних будинків Маріуполя отримали газ — міськрада
Фото: Суспільне Донбас

Менш як два відсотки багатоповерхових будинків Маріуполя отримали газ. Більша частина жителів окупованого міста досі користується дровами чи підручними матеріалами. Про це заявили у Маріупольські міській раді.

"Окупанти анонсували, що будинки маріупольців підключили до газопостачання. Але з понад 2600 багатоквартирних будинків лише 54 отримали газ. Подібна ситуація і з будинками приватного сектору. З понад 45 тисяч будинків, лише близько чотирьох тисяч отримали газ. Тобто менш як 8%", — розповіли у міській раді.

За даними міської ради, безпека використання та подачі газу під питанням через те, що окупанти знищили 50% багатоповерхівок, а це 1356 будинків. Більшість мають різні ушкодження, як і мережі.

Що відомо

  • В окупованому Росією Маріуполі лишається понад сто тисяч жителів, заявив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.
  • Маріуполь перебуває в блокаді російських військ із початку березня.
  • Мер Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%. При цьому 40% Маріуполя не підлягає відновленню.
  • 12 жовтня на підконтрольній Україні території "Донецькоблгаз" почав поетапний пуск природного газу в розподільчі мережі та всім споживачам.

Читайте також

Зима близько: у Маріуполі окупанти пропонують замість опалення евакуацію

В окупованому Росією Маріуполі "адміністрація" оприлюднила перелік квартир маріупольців, які окупаційна влада збирається визнати своєю власністю

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок