Серед звільнених з російського полону — троє жінок з Рівненщини

Серед звільнених з російського полону — троє жінок з Рівненщини

Серед звільнених з російського полону — троє жінок з Рівненщини
Зліва направо: Руслана Вабіщевич, Олена Кривцова, Ніна Колосінська. Фото: Віталій Коваль

Серед звільнених з російського полону 108 українок — троє жінок з Рівненщини: Руслана Вабіщевич, Ніна Колосінська, Олена Кривцова. Про це 18 жовтня повідомив у Telegram начальник обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

Руслана Вабіщевич потрапила до російського полону у квітні 2022 року.

"Військовий медик, старший сержант Руслана Вабіщевич із Костополя. До полону потрапила з Азовсталі під час вогневого зіткнення із супротивником. Військову службу проходила у бригаді морської піхоти ВМС ЗСУ", — зазначив Віталій Коваль.

Ніна Колосінська в полоні була з травня.

"Народилася у Вараші, закінчила місцеву 5 школу і поїхала на навчання до Тернопільського національного медичного університету. Звідти після здобуття освіти — за розподілом на роботу до Маріуполя", — додає посадовець.

Олена Кривцова у полоні була з квітня.

"Лейтенант медичної служби Олена Кривцова, уродженка села Жаврів, яке входить до Гощанської громади. Працювала у військовому госпіталі у Маріуполі. Допомагала й пораненим на території металургійного комбінату ім. Ілліча", — написав начальник ОВА Коваль.

Що відомо

  • Україна та Росія провели черговий обмін військовополоненими, при цьому Україна змогла повернути 108 жінок, яких утримували росіяни. Про це повідомив керівник Офіс президента Андрій Єрмак.
  • Серед звільнених 37 евакуйованих з "Азовсталі", 11 офіцерів, 85 — рядових та сержантів. З них — 35 захисниць із ЗСУ, 32 — ВМС, 12 — ТРО, 8 — НГУ, включно з 2 із "Азову", 5 — ДССТ, 4 ДПСУ та 12 цивільних.
  • Раніше з російського полону звільнили вагітну військову медикиню з Рівненщини Мар'яну Мамонову, уродженця Смиги, підполковника Віталія Данилевича, капітана Дмитра Козінського, студента Острозької академії, автора фото з Азовсталі Дмитра Козацького, він родом з Житомирщини. Також повернули пораненого квасилівчанина Дмитра Полов'яна.

Читайте також

  • У Рівному запрацював колцентр з питань соцзахисту. Для чого він потрібен
  • "Це два різних життя": історія професора з Рівненщини, який добровольцем пішов у ЗСУ
  • "Батьки, не втрачайте надію!": мати звільненого з полону військового з Рівненщини розповіла про його стан

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

На початок