"Батьки, не втрачайте надію!": мати звільненого з полону військового з Рівненщини розповіла про його стан

"Батьки, не втрачайте надію!": мати звільненого з полону військового з Рівненщини розповіла про його стан

Ексклюзивно
"Батьки, не втрачайте надію!": мати звільненого з полону військового з Рівненщини розповіла про його стан
Дмитро у російському полоні та до того/колаж: росЗМІ/Олена Полов'ян

Військовий з Рівненщини Дмитро Полов'ян, якого звільнили з російського полону 13 жовтня, перебуває у запорізькій лікарні. Він у важкому стані, розповіла Суспільному його мати Олена. Жінка каже, що до останнього вірила, що знайде сина й радить іншим не втрачати надію і розшукувати рідних.

Дмитра Полов'яна з Квасилова повернули з російського полону разом з іншими 19 полоненими. Він перестав виходити на зв'язок 18 липня, каже мати Олена Полов'ян. На війну він пішов 17 березня.

"Він вільно володіє англійською, німецькою, постійно самовдосконалюється, активіст. Не курить, не виживає спиртне. До армії він був непридатний, бо в нього травма була, але свого добився у військкоматі. Я горджусь, що в мене така дитина", — каже Олена Полов'ян.

Зараз Дмитро у лікарні в Запоріжжі. Мати розповідає, що спілкувалась з сином телефоном. Його стан тяжкий, він потребує операцій, довготривалого лікування, а опісля — реабілітації. Пані Олена вже запланувала поїздку, щоб його відвідати.

"Каже, що хоче шашлику, то його на місці можна купити. А ще попросив привезти нашої квасилівської води солодкої, газованої. Поїду, побачу. Мій син сильний, я вірю в нього", — ділиться мати.

Олена Полов'ян радить людям, які шукають своїх рідних, не втрачали надії й до останнього продовжувати пошук.

"За мого Діму молилися усі конфесії, у різних храмах, в різних країнах. У монастирях, на Афоні, біля Стіни плачу. Молитва — це велика сила. Батьки, не втрачайте надію! Хай що говорили, а я стверджувала — мій син живий і я його знайду", — продовжує пані Олена.

З власного досвіду мати звільненого з полону військового радить людям, які у пошуку рідних, звертатися в:

  • Обʼєднаний центр із пошуку та звільнення полонених за телефоном 067 650 8332
  • Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими: 0954127424.
  • Тим, хто не має можливості їхати у столицю, у Рівному рекомендує звертатись до регіонального координатора Консультативної ради Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олени Хотенко: 068 1165009.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

Вибір редакції

На початок