"Мої думки тихі", "Віддана", "Поводир": Netflix придбав права на сім українських фільмів

"Мої думки тихі", "Віддана", "Поводир": Netflix придбав права на сім українських фільмів

"Мої думки тихі", "Віддана", "Поводир": Netflix придбав права на сім українських фільмів
Кадр з фільму "Мої думки тихі"

Netflix придбав права на показ семи український фільмів. Серед них "Поводир" Олеся Саніна, "Мої думки тихі" Антоніо Лукіча, "Захар Беркут" Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, пише The Village Україна.

Українські фільми, які вже можна подивитися на Netflix:

  • "Мої думки тихі" Антоніо Лукіча;
  • "Захар Беркут" Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна;
  • "Зірки за обміном" Олексія Даруги;
  • "Віддана" Христини Сиволап;
  • "Фокстер і Макс" Анатолія Матешка;
  • "Сторожова Застава" Юрія Ковальова;
  • "Поводир" Олеся Саніна.
Конфлікт навколо результатів конкурсу, організованого спільно з Netflix: суть звинувачень і позиції сторін

Дистриб'ютор Film.ua Distribution у коментарі The Village Україна підтвердив, що це перші з великого пакета фільмів, права на показ яких на території України придбав Netflix.

"Цієї осені ми уклали дійсно унікальну угоду та продали права на перегляд великого пакета українських фільмів на Netflix на території України. За умовами та бізнес-етикою ми мали тримати це в секреті, тому просто спостерігали, як українські ЗМІ провели справжнє розслідування, оприлюднили інформацію, хоч і неповну, заздалегідь, як цю інформацію підхопила громадськість. Це свідчить про те, що наші повні метри насправді потрібні глядачу, викликають зацікавленість та захоплення. Все це надихає і далі працювати на локальну та глобальну дистрибуцію українських фільмів та серіалів. Слідкуйте за анонсами. Далі буде", – коментує Євген Драчов, директор Film.ua Distribution.

У вересні на Netflix з’явилися три українських фільми: "Дике поле" (за романом Сергія Жадана), "Бурштинові копи" та "Зустріч однокласників". У жовтні журналістам Forbes стало відомо, що Netflix уперше придбає великий пакет українських фільмів.

Netflix може придбати великий пакет українських фільмів

Крім того, продюсер "Дикого поля" Володимир Яценко веде переговори з Netflix щодо інших своїх проєктів, серед яких "Додому" Нарімана Алієва, "Атлантида" Валентина Васяновича, "Люксембург, Люксембург" Антоніо Лукіча, "Я і Фелікс" Ірини Цілик.

Netflix ще 1 березня відмовився від трансляції російських федеральних каналів. А 6 березня призупинив роботу в Росії на знак протесту проти повномасштабного вторгнення РФ в Україну, а також видалив свій застосунок з App Store і Google Play. 30 травня представник платформи заявив, що платформа повністю припинила роботу в країні-агресорці.

8 вересня стало відомо, що Netflix відкрив у Варшаві (Польща) представництво, яке працюватиме на Центральну та Східну Європу. Серед країн вказано й Україну.

Колишній учасник Modern Talking Дітер Болен боїться замерзнути через санкції для Росії — йому відповів Володимир Кличко

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок