Мобілізовані у "Л/ДНР" не мають бажання воювати: боєздатність підрозділів дуже низька

Мобілізовані у "Л/ДНР" не мають бажання воювати: боєздатність підрозділів дуже низька

Мобілізовані у "Л/ДНР" не мають бажання воювати: боєздатність підрозділів дуже низька
Мобілізація в "Л/ДНР", фото: Сватове.City.

Боєздатність підрозділів, які окупанти сформували з мобілізованих у "ЛНР" та "ДНР", вкрай низька. Про це повідомив в ефірі телемарафону речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий.

"У Сватовому на вулицях відловлюють тих, кому виповнилося 18 років, і дають повістки. Люди не мотивовані, не мають бажання воювати, не пройшли виучку та не мають найменшого злагодження. Ще один факт, який морально діє негативно, це зверхнє, принизливе ставлення з боку регулярної російської армії. Вони їх не вважають за повноцінних бойових побратимів. З таким духом ці люди і воюють, за найменшої можливості відступають або слабо тримають оборону", - говорить Сергій Череватий.

За його словами, загалом морально-психологічний стан збройних сил Росії суттєво змінився.

"Ключова зміна в тому, що зараз ЗСУ диктують свою волю, а не російська армія, як вона це робила спочатку окупації. Після Харкова вони на багатьох напрямках зосередилися на обороні. Там йдуть контрнаступальні дії наших збройних сил. Російські війська, оскільки військово-політичне керівництво тисне на них, намагаються хоч якийсь продемонструвати успіх. Найбільша концентрація у них на бахмутському напрямку. Зокрема, цієї доби вони намагалися атакувати в районі Соледара, Бахмута. І головний фірмовий стиль, поки у них є достатньо артилерії й ракет, - удари по інфраструктурі", - каже Сергій Череватий.

Він додав, що 26 вересня росіяни завдали удари близько по 40 населених пунктах, включаючи Курахове, Бахмут, Соледар, Куп’янськ, завдавали ударів.

Що відомо

У "ЛНР" 15-річних забирають у військкомат — ГУР перехопило розмову окупантів

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок