Суспільне оголосило переможницю Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2022

Суспільне оголосило переможницю Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2022

Суспільне оголосило переможницю Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2022

18 вересня відбувся фінал Нацвідбору на участь у Дитячому Євробаченні-2022. Ім'я переможця назвали у прямому ефірі на сторінках Суспільного, який забезпечує участь представника на пісенному конкурсі. За результатами голосування перемогла Злата Дзюнька з піснею "Незламна".

13-річна Злата увійшла до списку фіналістів з авторською піснею "Незламна". Дівчина живе у місті Рава-Руська. Учасниця та лауреатка багатьох конкурсів і фестивалів, зокрема Prague Art Festival (Чехія), Zvaigzdziu sonata 2022 (Литва), Vistula Sounds 2022 (Польща). Вона представлятиме Україну на 20-му Дитячому пісенному конкурсі Євробачення, який відбудеться 11 грудня в Єревані (Вірменія).

З-поміж п’ятірки учасників за результатами онлайн-голосування телеглядачів та оцінювання журі визначили переможницю у додатковому раунді голосування журі. За виконання авторських пісень дует "Софії Артеменко та DJ Polіnka" та Злата Дзюнька отримали однакову кількість балів. Додатковий раунд голосування журі вирішив долю переможниці — нею стала Злата Дзюнька.

Переможця фіналу Нацвідбору на Дитяче Євробачення традиційно визначали за результатами голосування журі (50%) та глядачів (50%). До складу журі за результатами голосування потрапили Христина Соловій, Мирослава Салій та Анжеліка Рудницька.

Христина Соловій про очікування від представника України на Дитячому Євробаченні-2022
Суспільне оголосило переможницю Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2022
Додатковий раунд голосування журі вирішив долю переможниці — нею стала Злата Дзюнька з піснею "Незламна".

До фіналу національного відбору увійшло п’ятеро учасників із понад пів сотні охочих, які подали заявки на участь у конкурсі. Окрім переможниці, це були

  • Дует "Софія Артеменко та DJ Polіnka",
  • Єлизавета Петрук,
  • Дар’я Реброва,
  • Діана Стасюк.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2022.

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок