На обіді з президенткою Єврокомісії гостей пригощали динями та кавунами зі звільненої Херсонщини

На обіді з президенткою Єврокомісії гостей пригощали динями та кавунами зі звільненої Херсонщини

На обіді з президенткою Єврокомісії гостей пригощали динями та кавунами зі звільненої Херсонщини
Фото: Matti Maasikas/Twitter

На обіді з президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн в Києві гостям пропонували дині та кавуни зі звільнених на Херсонщині населених пунктів. Про це повідомив голова Представництва Євросоюзу в Україні Матті Маасікас.

"І слина тече, і очі сльозяться. Зеленський пропонує на обіді із фон дер Ляєн дині та кавуни з нещодавно деокупованих сіл Херсонської області",— каже Маасікас.

Посол ЄС опублікував фото з частуваннями та листівкою, в якій відзначається мужність українських воїнів та ретельно спланований контрнаступ ЗСУ, а також лідерство Херсонщини з вирощування баштанних культур.

"Херсонські кавуни відомі своєю якістю далеко за межами області – вони є певною мірою основним продуктом регіону. Сьогодні хочемо пригостити вас кавунами та динями, вирощеними в нещодавно деокупованих селах",— йдеться у листівці.

Що відомо

  • 15 вересня Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн прибула до Києва з третім від початку повномасштабного вторгнення РФ візитом. Президент Володимир Зеленський вручив Урсулі фон дер Ляєн орден Ярослава Мудрого І ступеня.
  • Напередодні, 14 вересня, президентка Єврокомісії анонсувала свій візит до Києва. Зокрема, вона повідомила, що планує обговорити з українською стороною введення України в європейську зону безкоштовного роумінгу. А також забезпечення доступу України до єдиного ринку ЄС.
  • На початку квітня президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн офіційно передала президенту Володимиру Зеленському опитувальник, заповнення якого було необхідним кроком для надання Україні статусу кандидата в ЄС. На його заповнення пішло менш як місяць.
  • ЗСУ звільнили п'ять населених пунктів на Херсонщині: Високопілля, Нововознесенське, Білогірка, Сухий Ставок і Миролюбівка. Вони повністю під українським прапором. Територія защищена і тривають додаткові заходи
  • Після звільнення селища Високопілля поліцейські фіксують там численні факти мародерства російськими військовими, які обкрадали будинки та забирали автомобілі, мототранспорт та велосипеди місцевих жителів.

Читайте також

Безкоштовний роумінг, єдиний ринок з ЄС. Президентка Єврокомісії їде до Києва

Вночі ЗСУ завдали удару по скупченню російських сил у передмісті Херсона

На початок