Вночі ЗСУ завдали удару по скупченню російських сил у передмісті Херсона

Вночі ЗСУ завдали удару по скупченню російських сил у передмісті Херсона

Вночі ЗСУ завдали удару по скупченню російських сил у передмісті Херсона
Фото: ОК "Південь"/Facebook

В ніч на 15 вересня ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони півдня виконали 140 вогневих завдань, в тому числі завдали удару по зосередженню живої сили та бойової техніки військ РФ у передмісті Херсона.

Про це повідомив речник Оперативного командування "Південь" Владислав Назаров.

За його словами, російські військові не полишають спроб налагодити переправи на правий берег Дніпра для перекидання резервів живої сили, озброєння і техніки. ЗСУ зосереджені на тому, щоб перешкодити військам РФ ввести резерви в бій.

"Українські ракетно-артилерійські підрозділи тримають вогневий контроль над всіма переправами, місцями їх імовірного облаштування та іншими альтернативними способами переміщення через річки. Силами оборони продовжується вогневе ураження логістики і транспортних шляхів для запобігання введенню в бій резервів росіян. Ракетно-артилерійськими підрозділами забезпечено стійкий вогневий контроль Каховського мосту, що унеможливлює його ремонт і використання", - повідомив Владислав Назаров.

Південне оперативне командування підтверджує втрати російських військ у кількості 12 військових та сім одиниць автомобільної техніки. Решта втрат дорозвідується.

Що відомо:

  • Авіація ЗСУ завдала 13 ударів по противнику, а ракетно-артилерійські підрозділи виконали 285 вогневих завдань. Як результат, знищили два склади боєприпасів та вдарили по трьох місцях скупчення російських військ на Херсонщині.

Читайте також:

  • Росіяни планують загарбати готельні комплекси на Херсонщині
  • 204 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок