В Україні розробили гру Ukraine War Stories, де треба вижити в російській окупації – за сценарієм необхідно врятувати рідних і виїхати в безпечне місце з Бучі, Гостомеля та Маріуполя. Про це розробники повідомляють на своєму сайті.
"Новели охоплюють події від перших ударів по летовищу в Гостомелі до різанини в Бучі та відчайдушного спротиву в Маріуполі. Вашим завданням буде зберегти життя собі та своїм близьким, і зрештою опинитись у безпеці. Це потребуватиме величезної хоробрості та кмітливості, і обійтися без жертв вдасться не завжди", – таким текстом розробники супроводжують тизер до гри.
Гру створює українська студія "Starni Games". Фактично це добірка візуальних новел про повномасштабну війну. У кожному місті, яке постраждало від окупації, гравцям пропонують певний сценарій.
Наприклад, про Бучу автори гри розповідають так: "Ярік Кравченко та його сестра Віка приїхали в Бучу, аби перечекати атаку на Київ. Їхня мати Яна – медик, що захищає столицю в лавах ТрО, тоді як Ярік та Віка застрягли в Бучі й не можуть евакуюватися самотужки. А російська окупація стає все кривавішою".
Усі історії базуються на реальних подіях та спогадах очевидців, а один із творців проєкту пережив окупацію в Бучі. Геймплей — текст, що супроводжується музикою та ілюстраціями. Використані зображення — реальні фото, зроблені в містах, про які йдеться в сюжеті..
Реліз гри відбудеться у жовтні, але демоверсія уже доступна. Гра буде повністю безкоштовною: "Ми нічого не матимемо з цього проєкту. Наша мета – розповісти світовій аудиторії про досвід народу України".
Більше про відеоігри
- Розробники The Witcher і Cyberpunk 2077 пропонують українцям стажування у Польщі
- "Stalker2: Heart Of Chornobyl" не озвучуватимуть російською мовою
- Санкційні оновлення: відеогра FIFA 22 видалила російські клуби, збірну Росії та стадіон "Спартака"
- У Польщі відеогра потрапила у список шкільної літератури
Читайте нас у Facebook та Telegram
Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!