У Польщі відеогра потрапила у список шкільної літератури

У Польщі відеогра потрапила у список шкільної літератури

У Польщі відеогра потрапила у список шкільної літератури
Фото: скріншот гри

27 червня Міністерство науки та вищої освіти Польщі у своєму Twitter повідомило, що в межах ініціативи "Ігри в навчанні" до списку додаткових навчальних матеріалів додали відеогру "This War of Mine". На сайті уряду Польщі є детальний опис гри та посилання на безкоштовне завантаження.

Проєкт ініціював прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький ще у 2020 році, однак це сталося тільки зараз. Моравецький каже, що ігри не гірше від книжок допомагають пережити певні ситуації. Окрім цього, вони вносять новий досвід у навчання.

"Відеоігри — один із ключових елементів сучасної культури, і хоча кілька десятиліть тому це здавалося малоймовірним, сьогодні, завдяки феноменальному розвитку технологій та поетиці ігор, вони можуть мати реальний вплив на повсякденне життя", – зазначають в описі ініціативи "Ігри в навчанні".

Антивоєнний симулятор виживання "This War of Mine" польської студії 11 bit studios — перша відеогра, яка отримала рекомендацію польського Міносвіти, і наразі лишається єдиною грою у списку. Водночас освітяни радо закликають розробників до співпраці — подати заявку та надіслати гру на перевірку для включення в програму можуть всі охочі. Потрібно лише заповнити відповідну анкету.

Більше про відеоігри

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок