Відновлення Київщини триває — до кінця року завершать 10 000 об’єктів

Відновлення Київщини триває — до кінця року завершать 10 000 об’єктів

Відновлення Київщини триває — до кінця року завершать 10 000 об’єктів
Фото: УНІАН

Завершені роботи на близько 1700 об’єктах, ще на 1300 – ремонтні бригади продовжують працювати і найближчим часом їх планують завершити. В цілому до кінця 2022 року планується відновити близько 10 тисяч об'єктів, що постраждали від бойових дій.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

За його словами, на відновлення Київської області залучаються кошти державного та міських бюджетів та кошти меценатів.

"До початку навчального року відремонтували 47 закладів освіти, це — 31 школа та 16 дитячих садочків. Ще у 80 школах та 33 садочках роботи тривають — завершення планується до кінця цього року. 4 школи та 7 закладів дошкільної освіти знищені повністю або потребують капітального ремонту. На їх відбудову потрібно більше часу та фінансування",— повідомив Кулеба.

Він додав, що на Київщині пошкоджено 1534 багатоповерхових житлових будинки, з яких 161 зруйновано повністю. 290 будинків у процесі відновлення, 119 відремонтовано. Із 22 тисяч пошкоджених приватних будинків — майже 5 тисяч зруйновано повністю. 623 домогосподарства практично відновлено, 782 будинки в процесі ремонту.

Що відомо

  • На Київщині відремонтували 236 об'єктів соціальної інфраструктури, повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба
  • 87 мільйонів гривень буде спрямовано на ремонтні роботи і закупівлю будівельних матеріалів для відбудови тих населених пунктів Київщини, які постраждали внаслідок російської військової агресії. Додаткове фінансування передбачене в ухвалених змінах до обласного бюджету на 2022 рік, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.
  • На території санаторію "Дубки" в місті Ірпінь Київської області 13 серпня відкрили модульне містечко для тих, хто втратив житло внаслідок бойових дій. Загалом там можуть вміститися 352 людини.

Читайте також

У Дмитрівці на Київщині звели перші 5 приватних будинків для постраждалих від вторгнення РФ

На Київщині на деокупованій території відкрили новий дитсадок

Американський мільярдер побудує у Бучі фабрику-кухню для реформи шкільного харчування

На початок