"Історія України за 15 хвилин": до Дня Української Державності презентують відеоролик

"Історія України за 15 хвилин": до Дня Української Державності презентують відеоролик

"Історія України за 15 хвилин": до Дня Української Державності презентують відеоролик
Associated Press

28 липня до Дня Української Державності співробітники Українського інституту національної пам’яті Наталка Позняк-Хоменко та Ігор Чорний презентують відеоролик "Історія України за 15 хвилин". Також його представили під час пресконференції, організованої УІНП на базі пресцентру Укрінформу.

"Відзначаючи День Української Державності та поширюючи інформацію про тривалу історію державних утворень українців на наших землях, ми також протидіємо російській дезінформації та пропаганді, яка силкується зобразити Україну штучним формуванням", — наголошують в Інституті.

"Продуктом, роботу над яким ми почали минулого року, а завершили цього, по суті, в умовах війни, є анімований фільм "Історія України за 15 хвилин", у якому протягом цього часу ми намагалися викласти всю історію нашої країни", — зазначив заступник голови УІНП Володимир Тиліщак.

Мініфільм завдяки анімації, звуковому супроводженню та англійським субтитрам, розповідає про основні віхи з історії України "не лише українцям, а й усьому світові". Він охоплює період від найдавніших часів — VIII століття до н.е. — до 20-х років XXI століття, включно із повномасштабним російським вторгненням.

Раніше Міністерство культури та інформаційної політики разом із гуртом ТНМК створили анімаційний кліп "Історія України – повна і безкомпромісна, без прикраси та попси".

Більше про українське кіно

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо Культура