Дві українські легкоатлетки завоювали медалі в стрибках у висоту на турнірі в Польщі

AP Photo/Matthias Schrader

Окунєва показала найкращий особистий результат за майже рік.

Одразу дві українські легкоатлетки здобули медалі на турнірі в польському Ополе. На Opolski Festiwal Skoków у стрибках у висоту змагалися дві спортсменки з України, й обидві піднялися на п'єдестал.

Оксана Окунєва вийшла на шостий старт свого літнього сезону й уп'яте виборола медаль. Українка показала найкращий результат серед 13 учасниць, з другого разу підкоривши 1.94 метра. Спроби на 1.96 виявилися невдалими.

Для Окунєвої це друге "золото" в цьому сезоні після перемоги на іншому турнірі в Польщі: в Білостоку в травні.

1.94 метра – її найкращий результат у цьому сезоні. Окунєва на три сантиметри перевершила попередній, встановлений у Кенії в травні (1.91 м). Востаннє Оксана долала планку на такій висоті майже рік тому: в липні 2021-го на турнірі у Франції.

Срібну медаль у Ополе завоювала ще одна українка – Ірина Геращенко. Легкоатлетка всьоме виступала в цьому літньому сезоні й уп'яте піднялася на п'єдестал. Геращенко з першої спроби підкорила 1.9 метра, проте не впоралася з позначкою 1.94 м. Її найближча суперниця, полька Адріанна Сулек, яка є чинною віцечемпіонкою світу в приміщенні з семиборства, зупинилася на 1.86 м.

Opolski Festiwal Skoków. Ополе (Польща). Стрибки у висоту (жінки)