Засуджений в "ДНР" британець повідомив рідним, що його скоро стратять — BBC

Засуджений в "ДНР" британець повідомив рідним, що його скоро стратять — BBC

Засуджений в "ДНР" британець повідомив рідним, що його скоро стратять — BBC
Ейден Еслін. Фото: Instagram, freeaidenaslin

Засуджений до страти в так званій "ДНР" британець Ейден Еслін зміг поговорити зі своїми рідними. Він сказав, що на нього чекає виконання вироку.

Як пише BBC, сім'я Есліна повідомила, що у розмові з рідними британець розповів, що на нього чекає виконання вироку. Він також передав, що, за словами окупантів, британські чиновники не намагалися вести переговори від його імені.

Читайте також: Боронили Маріуполь. Що відомо про трьох іноземців в лавах ЗСУ, яких в "ДНР" засудили до страти

"Немає слів, просто немає слів, мабуть, це найгірший кошмар для кожного, коли члену вашої сім'ї погрожують таким чином. Ейден був дуже засмучений, коли сьогодні вранці подзвонив своїй матері. Суть в тому, що Ейден сказав, що "ДНР" повідомила йому, що ніхто з Великої Британії не вступав в контакт, і що він буде страчений. Я маю вірити тому, що сказав нам Ейден, що якщо "ДНР" не отримає жодної відповіді, вони стратять його. Очевидно, я сподіваюся, що це неправда", — сказала бабуся Есліна Памела Холл.

Що відомо

  • Адвокатка одного з іноземців повідомила, що троє засуджених мають намір подати апеляцію на рішення суду.
  • 9 червня суд так званої "Донецької народної республіки" засудив до страти трьох іноземців — громадян Великої Британії Ейдена Есліна та Шона Піннера, а також підданого Королівства Марокко Брагіма Саадуна. Усі вони воювали на боці Збройних сил України, захищали Маріуполь. Вони мають місяць на оскарження рішення "суду".
  • Раніше Оксана Марченко запропонувала обміняти свого чоловіка Віктора Медведчука на британців Ейдена Есліна та Шона Піннера, які, як вона стверджувала, потрапили в полон до військових Росії та формувань самопроголошеної "ДНР".
  • Пізніше Еслін і Піннер з'явилися на російському державному телебаченні та попросили обміняти їх на Медведчука. У британському уряді зазначили, що перебування їхніх громадян в Україні є незаконним і питанням обміну там не займаються.

Читайте також

"Ми розуміли, що можемо навіть не долетіти" — боєць "Азову" про те, як проривались у Маріуполь

"Місце моєї смерті і мого життя" — захисник Маріуполя опублікував фото з "Азовсталі" і закликав поширювати їх

"Умови задовільні, але їжа та вода потребують покращення" — дружина полоненого командира "Азову"

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок