Криптобіржа Binance виділила 1,2 млн доларів на допомогу переселенцям

Криптобіржа Binance виділила 1,2 млн доларів на допомогу переселенцям

Криптобіржа Binance виділила 1,2 млн доларів на допомогу переселенцям
. Криптобіржа Binance. Фото: Binance

Уточнення: За умовами програми, допомога надається лише жінкам старше 18 років, які перебувають в прихистках у Київській та Львівській областях, а не всім громадянам, які мають статус ВПО.

Українці зі статусом внутрішньо переміщених осіб можуть отримати грошову допомогу від однієї з найбільших світових криптобірж Binance.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

Зазначається, що Binance виділила 1,2 млн доларів на допомогу українцям, це одне з найбільших пожертвувань для України від приватної компанії.

Як отримати допомогу

  • Пройти верифікацію в одному з фондів: Rotary Club Kyiv International, "Паляниця" та iSans.
  • Подати заявку на фінансування можна за адресою: [email protected]

Виплати у розмірі 75 доларів щомісяця протягом трьох місяців будуть надходити на криптогаманець, а потім їх можна вивести на банківську картку.

У Мінцифрі повідомили, що Binance вже здійснила виплати 1713 українцям, які вимушено виїхали до країн Євросоюзу. Загалом біржа планує допомогти 5000 біженцям з України.

Що відомо

  • З 15 червня 2022 року ЮНІСЕФ розширив умови надання допомоги для сімей. Відтепер участь у програмі зможуть взяти всі родини, які виховують трьох і більше дітей до 18 років, а також ті, хто має принаймні одну дитину з інвалідністю до 18 років.
  • 18 травня уряд Чехії ухвалив зміни до закону про допомогу українцям на тлі війни з Росією, які стосуються виплат грошової допомоги біженцям із України та розгляду заявки про надання тимчасового захисту.
  • У Польщі з 1 червня змінилися правила видачі безплатних квитків на потяги українським біженцям. Інші правила пільгового користування польською залізницею для українців залишаються незмінними.
  • В Чехії обмежили виплати гуманітарної допомоги українським переселенцям та змінили правила їх розміщення у гуртожитках.

Читайте також

"Не лише гуманітарна допомога українцям": як під час війни працює Червоний Хрест України

Українці вже подали близько 600 тисяч заявок на міжнародну допомогу через "єДопомогу"

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок