ЮНІСЕФ розширив критерії отримання грошової допомоги для сімей: що змінилось

ЮНІСЕФ розширив критерії отримання грошової допомоги для сімей: що змінилось

ЮНІСЕФ розширив критерії отримання грошової допомоги для сімей: що змінилось
. Фото: thegard.city

Із 15 червня 2022 року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) розширив умови надання допомоги для сімей. Відтепер участь у програмі зможуть взяти всі родини, які виховують трьох і більше дітей до 18 років, а також ті, хто має принаймні одну дитину з інвалідністю до 18 років.

Про це повідомляється на сайті організації.

Відтак отримати допомогу у межах другого етапу програми грошової допомоги "Спільно", яку надає ЮНІСЕФ за підтримки Міністерства соціальної політики України, зможуть родини, які:

  • Мають троє і більше дітей до 18 років замість попереднього положення, яке вимагало наявність у родині принаймні однієї дитини, що не досягла двох років на момент подачі заявки.
  • Мають принаймні одну дитину з інвалідністю віком до 18 років замість умови, відповідно до якої у родині мало бути двоє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина — з інвалідністю.

"Станом на 15 червня майже 18 000 родин, до складу яких входить близько 52 000 дітей до 18 років та майже 8 000 дітей з інвалідністю, вже отримали грошову допомогу від ЮНІСЕФ. Загалом програма охопила майже 85 000 осіб. Частина заявок, поданих до 6 червня, перебуває на етапі перевірки", — зазначили в організації.

Родини можуть подати заявку на програму грошової допомоги самостійно на сайті register.unicef.org. Окрім того, в Житомирській, Київській та Кіровоградській областях можна звернутися до соціальних працівників, які персонально реєструють родини, що відповідають критеріям програми.

При цьому родинам, які відповідають новим критеріям і вже подали заявку, не потрібно повторно реєструватись.

Водночас в організації наголошують, що реєстрація на сайті не означає, що родина автоматично отримає допомогу, адже заявки проходять два етапи перевірки — технічний відбір та відбір на відповідність критеріям програми. При цьому в ЮНІСЕФ підкреслюють, що допомога надається сім’ям незалежно від наявності статусу ВПО, які перебувають у будь-якому регіоні України, але за умови, що вони не отримували грошової допомоги від ЮНІСЕФ чи іншої міжнародної гуманітарної організації після 24 лютого 2022 року.

Родини, що відповідають критеріям програми, отримають грошову допомогу з розрахунку 2220 гривень на місяць на кожного члена домогосподарства, але не більше як на п’ятьох осіб. Допомога виплачується на банківський рахунок одноразово за три місяці.

Деталі щодо програми можна дізнатись за посиланням або за номером гарячої лінії “Спільно” 0 800 600 017 (щодня з 8:00 до 22:00, безоплатно).

Війна. Усі останні новини

Що відомо

  • 18 травня уряд Чехії ухвалив зміни до закону про допомогу українцям на тлі війни з Росією, які стосуються виплат грошової допомоги біженцям із України та розгляду заявки про надання тимчасового захисту.
  • У Польщі з 1 червня змінилися правила видачі безплатних квитків на потяги українським біженцям. Інші правила пільгового користування польською залізницею для українців залишаються незмінними.
  • В Чехії обмежили виплати гуманітарної допомоги українським переселенцям та змінили правила їх розміщення у гуртожитках.

Читайте також

"Не лише гуманітарна допомога українцям": як під час війни працює Червоний Хрест України

Українці вже подали близько 600 тисяч заявок на міжнародну допомогу через "єДопомогу"

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок