Українці вже подали біля 600 тисяч заявок на міжнародну допомогу через “єДопомогу”

Українці вже подали біля 600 тисяч заявок на міжнародну допомогу через “єДопомогу”

Українці вже подали біля 600 тисяч заявок на міжнародну допомогу через “єДопомогу”
. Фото: Суспільне

Українці станом на 3 червня подали майже 600 тисяч заявок на отримання допомоги від міжнародних організацій через інформаційну платформу “єДопомога”. Про це інформує пресслужба відомства.

За першу добу після відкриття 31 травня можливості подання такої заявки через “єДопомогу” до Мінсоцполітики надійшло понад 250 тисяч звернень, йдеться у повідомленні.

Громадяни, що мають статус внутрішньо переміщеної особи або громадяни, які проживають/перебувають на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або таких, що перебувають у зоні активних бойових дій на соціальній платформі “єДопомога” можуть направити свою заявку на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій. Для цього потрібно вказати соціальний статус, заповнити персональні дані та вказати IBAN, міжнародний номер банківського рахунку.

Наразі Мінсоцполітики проводить верифікацію даних заявника, використовуючи наявні державні інформаційні реєстри та бази даних.

Проєкти з надання допомоги найбільш вразливим категоріям українських громадян, які постраждали від воєнного вторгнення Російської Федерації в Україну, реалізуються у межах спільної роботи Мінсоцполітики та окремих агенції ООН, таких як Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ), Всесвітня продовольча програма (ВПП), Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та Місією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні та Товариством Червоного Хреста України.

Що відомо

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 101. Текстовий онлайн

"Україна вистояла": політолог про 100 днів повномасштабної війни з Росією

Сто днів. Ключові події повномасштабної війни Росії проти України

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок