Російські ЗМІ заявили, що командирів з "Азовсталі", вивезли до РФ

Російські ЗМІ заявили, що командирів з "Азовсталі", вивезли до РФ

Російські ЗМІ заявили, що командирів з "Азовсталі", вивезли до РФ
Азовсталь, фото: polkazov

Російські ЗМІ заявили, що командирів з "Азовсталі", перевезли до Росії.

"Святослав Паламар (позивний "Калина") і командир 36-ї бригади морскої піхоти ВМСУ Сергій Волинський (позивний"Волина"), які перебувають у полоні, відправлені до Росії для проведення слідчих дій", — йдеться у повідомленні.

Зокрема, у повідомленні йдеться, що до Росії було вивезено інших офіцерів українських підрозділів.

Читайте також: Є інформація, що полонені оборонці "Азовсталі" перебувають на території Донецької області — Данілов

Що відомо

  • 6 червня президент Володимир Зеленський повідомив, що після боїв за Маріуполь у російському полоні опинились понад 2,5 тисячі українських бійців із заводу "Азовсталь".
  • 4 червня міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що українські розвідники підтримують зв’язок із полоненими бійцями полку "Азов".
  • 16 травня після трьох місяців оборони Маріуполя командир "Азову" Денис Прокопенко у зверненні повідомив, що наказ вищого військового командування для збереження життів особового складу виконали.
  • Після цього заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що поранених військових з "Азовсталі" у Маріуполі евакуювали в лікарню Новоазовська на території самоназваної "ДНР". Туди доставили 53 важкопоранених бійців. Ще 211 — евакуювали через гуманітарний коридор в окуповану Оленівку. Їх планують повернути на підконтрольну Україні територію за процедурою обміну.
  • У Росії заявили, що можуть визнати "Азов" терористичною організацією. Вивезених з "Азовсталі" військових хочуть допитати. Згодом повідомлялось, що бійці "Азову" нібито не підлягають обміну. Водночас у Міноборони України назвали заяви РФ щодо військових з "Азовсталі" внутрішньою пропагандою.
Читайте також: "Евакуація гвинтокрилами – це було божевілля". Як витягали поранених з "Азовсталі"

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

На початок