"Герої у вечірний час". У Кропивницькому під час трансляції популярної гри збирали гроші для ЗСУ

"Герої у вечірний час". У Кропивницькому під час трансляції популярної гри збирали гроші для ЗСУ

"Герої у вечірний час". У Кропивницькому під час трансляції популярної гри збирали гроші для ЗСУ
Фото Михайла Згривця

У Кропивницькому, транслюючи в прямому етері настільно-рольову гру "Підземелля та дракони", на потреби українських військових зібрали вісім тисяч гривень. Про це Суспільному розповів співініціатор проєкту "Герої у вечірній час" Нікіта Работнов. З його слів, гроші збирали на банківську карту Інни Колпак, голови громадської організації "Серця матерів", яка допомагає українським військовим з 2014 року.

У грі 20 травня брали участь п’ятеро людей – четверо гравців і ведучий. Для пілотної трансляції організатори запросили пограти координаторку одного з кропивницьких гуманітарних центрів Олену Горобець, актора театру імені Марка Кропивницького Євгена Скрипника, директорку кропивницького "Гончаренко-центру" Вікторію Талашкевич та переселенця з міста Слов’янськ Донецької області, директора тамтешнього Центру культури і довкілля Олександра Кашлакова.

"Герої у вечірний час". У Кропивницькому під час трансляції популярної гри збирали гроші для ЗСУ
Зліва – направо: Олена Горобець, Євген Скрипник, ведучий та співініціатор Нікіта Работнов, оператор Геннадій Зорін, Вікторія Талашкевич, Олександр Кашлаков, співініціатор Михайло Згривець. Фото Михайла Згривця

Протягом близько двох годин трансляції глядачі переводили гроші на картку Інни Колпак. За інформацією співініціатора Михайла Згривця, гру переглянули понад півтори сотні людей.

"160 людей заходили-виходили. Постійних глядачів було людей 20, піковий показник тривалого перегляду – 30 людей. Саме вони і донатили гроші, принаймні основну частину зібраної суми. Подібним чином у нас в місті гроші ще не збирали. Технічну сторону забезпечували я і оператор. Перший млинець вийшов глевким, але, вцілому, непоганим. Потрібно, звичайно, провести роботу над помилками. За пару тижнів, думаю, проведемо наступний стрім".

Що відомо

Гра "Dungeons and Dragons" (укр. "Підземелля та дракони") – настільна рольова гра в стилі фентезі, перша, за часом видання (1974 рік), рольова гра у світі. Гравці грають у власноруч накресленому "підземеллі". Кожен керує діями одного персонажа ігрового світу, переміщуючи його фігурку "підземеллям". Ведучий не має власного персонажа в грі, але він діє від імені всіх неігрових персонажів – ворогів чи помічників. Також він описує сам світ і події, що в ньому відбуваються. Протягом гри кожен гравець задає дії для свого персонажа, а результати дій визначаються ведучим відповідно до правил. Випадкові події моделюються киданням грального кубика.

Читайте також

Концерт, екскурсія та забіг: як у Кропивницькому безкоштовно відпочити на вихідні та допомогти армії.

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок