Dakh Daughters представили у Франції нову виставу

Dakh Daughters представили у Франції нову виставу

Dakh Daughters представили у Франції нову виставу
Фото: facebook.com/DakhDaughters

Допрем’єрний показ нової вистави Danse Macabre відбувся 6 травня у місті Ле Ман, Франція. До проєкту приєдналась актриса театру “Дах” Тетяна Троїцька, режисером виступив Владислав Троїцький.

За словами учасниць фрік-кабаре Dakh Daughters, нова вистава була створена за три тижні за сприяння та допомоги французьких митців. У виставі Danse Macabre звучатимуть нові музичні композиції гурту.

“Зараз ми знаходимося у Франції й намагаємося максимально робити те, що від нас залежить, з нашою зброєю в руках – мистецтвом. 6 травня у місті Ле Ман відбувся допрем’єрний показ нової вистави Dakh Daughters за участі актриси театру “Дах” Тетяни Троїцької, режисер – Владислав Троїцький. Вистава називається Danse Macabre. Цю виставу ми чудом за допомогою усіх наших французьких друзів-митців встигли зробити фактично за три тижні. Вистава про те, як жінки-артистки перетворюються на простих жінок, які потрапляють на територію війни. Це їхні особисті історії, які кожна з них пережила протягом цього часу, протягом війни. Коли вони бігли, чули вибухи. Історії про їх рідних, батьків, дітей, коханих. Також у виставі використовуються документальні тексти з реальних історій і подій, які відбулися з реальними людьми зараз, під час перебігу війни. Окрім того, створені нові музичні композиції, які чергуватимуться з цими розповідями”, – розповіла шоу “Селекція” на “Радіо Промінь” актриса фрік-кабаре Dakh Daughters Соломія Мельник.

Dakh Daughters представили у Франції нову виставу
Фото: facebook.com/DakhDaughters

Офіційна прем’єра вистави Danse Macabre відбудеться 16 червня у паризькому театрі “Одеон”. Артистки планують показати виставу й в інших країнах Європи та Північної Америки.

“Для нас безмежно важливо, що ми маємо змогу творити зараз і тут саме те, про що хочеться кричати на весь світ. У нас вже є великі плани та багато запрошень. 16 червня відбудеться велика прем’єра вистави у Парижі, в театрі “Одеон”. Також багато запрошень є не тільки у Франції, але ще й в багатьох країнах Європи, а також Америки, Канаді”, – розповіла в ефірі шоу “Селекція” Соломія Мельник.

Dakh Daughters представили у Франції нову виставу
Фото: facebook.com/DakhDaughters

Також актриса розповіла, що зараз учасниці фрік-кабаре Dakh Daughters найбільше мріють зіграти нову виставу в мирній Україні.

“Загалом наша найбільша мрія – зіграти цю виставу в Україні, для українців. І ми чекаємо на нашу перемогу, аби поскоріше повернутися на Батьківщину, щоб наша мрія здійснилась. Разом до перемоги! Слава Україні!”, – додала Соломія Мельник.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад